Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyurcsány...

Mi a véleményetek Gyurcsány Ferenc miniszterelnöki tevékenységéről? Mindkét oldal véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Egy teátrális adottságokkal megáldott pojáca.

Hihetetlen képességgel és érzékkel adta el magát minden helyzetben, csak nem értette hogy nem ennyi a politika. Sajnos a sokszínűségét színjátszásra használta, mert nem a szociális érzékenysége vezette, hanem a politikai megítéltetése. A spontán ötletei miatt, mivel nem állt a háta mögött valós teljesítmény, csak a feszültséget növelte a pártján kívül és belül egyaránt.

Aztán mikor már felismerték ezt a tulajdonságát, csak arra volt energiája, hogy ezeket a belső hatásokat valahogy „kitornázza”. Ugyan azt csinálta miniszterelnökként, mint az üzleti életben, nem dolgozott, nem vezetett, csak megvezetett! A kapcsolatait használta fel mindenre és a célirányos teljesítmény teljes hiányában szenvedett. Mindenkit becsapott, egy országot, egy nemzetet, a befektetőket, a párt társait, talán még önmagát is, csak hogy a hatalom bitorlója lehessen! Aztán mikor, már nem menekülhetett, ő lett a nagy „ igazság bontogató”

amivel teljesen megvastagította a bőrt az amúgy is golyóálló arcán.

Ha csak fele annyira tehetséges lett volna a politikában és a reálgazdaság területén, mint amekkora színész és marketinges volt, 2014ben is esélye lett volna.

Így viszont csak úgy kerül a könyvekbe, hogy a táncoló pojáca!

2009. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
81%

Kiről? Ja a kurcsányi...?

Szerintem nem végzett semmiféle miniszterelnöki tevékenységet...

Bocs abbahagyom, felment a vérnyomásom és hányingerem is van.

2009. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Többet ártott az országnak, mint a 150 évig tartó török hódoltság, valamint a két világháború Trianonnal együtt :S
2009. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
kritikán aluli
2009. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
72%
az nem nevezhető tevékenységnekXDXD
2009. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
39%
Ő volt az egyetlen m-elnök, aki nem vitte haza a fizetését, hanem jótékony célokra adományozta el. Itt most biztos fogja pár ember mondani, hogy persze nem is kellett neki, mert sokkal többet ellopott. Lehet, de a többi sem jobb. Én közgazdaságot tanultam és egy olyan helyzetben, amilyenben most van M.ország nem lehet "megszorítások" nélkül hosszú távon gazdálkodi. De sebaj majd jön Viki és ad majd kolbászból kerítést, ingyen kenyeret stb. és egy pár évig jó lesz. Majd 20 év múlva meg megyünk a levesbe. Az emberek általában nem tudnak csak pár évben gondolkodni és nem gondolnak arra,hogy ha most egy kicsit meghúznánk magunkat később jobb lenne. Persze a véleményem mellé megjegyezném azt is, hogy jelenleg nincs olyan politikus akire nyugodtan rábíznám az ország irányítását, mert tipikus magyar gyökér az összes és neki elég az a pénz életük végéig, amit most ellopnak. Az egész országgal senki nem törődik igazán.
2009. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi hülye birka van az oldalon, lásd előző válaszoló. Bár mondjuk szerintem az előző válaszoló rózsadombon lakik.
2009. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

„Én közgazdaságot tanultam és egy olyan helyzetben, amilyenben most van M.ország nem lehet "megszorítások" nélkül hosszú távon gazdálkodi.”


Csak az nem mindegy hogy kitől akarnak húzogatni, és milyen arányban.

Ahogyan az sem hogy milyen jellegű gazdaságpolitikát akarnak megvalósítani.

Nem tudom milyen közgáz vagy te, hogy csak ezt látod megoldásnak?

De kiadást csökkenteni a bolond is tud, így ahogy ezek.

Te hol látod azokat az irányokat amik arra mutatnak hogy valamit kezdeni is szeretnének?

Én valahogy nem tapasztalom csak a fiskális egyensúly kialakítását, amiről a legelvakultabb neoliberális

közgáz sem állíthatja hogy induktív gazdasági megoldás lehetne, amitől növekedést várhatnánk.

Ráadásul mindenki tudja hogy a magas redisztribúcióval rendelkező gazdaságokban nagyon nem hatékony

mert magasak az adók és csak „ magát húzogatja” az állam leginkább, ami újabb feszültségeket szül.

De számomra bebizonyította ez a banda, hogy semmihez nem ért és nem is várok tőlük többet minthogy kivonunk innen onnan és amonnan, miközben semmi mást nem csinálunk. ( ehez nem kell közgáz)

Jahh és kik is voltak akik ennyire lesz@rták a fiskális fegyelmet, csak hogy hatalomba maradjanak?

Nem jól hallom a válaszod!

2009. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Az előző!

Szerintem a havi 1000 000 000- össze lopta, és tényleg milyen rendes hogy legalább a fizut nem vitte haza.

Szerintem a mostani vagyona „ offshore” megközelítheti a 70-80 000 000 000-ot a szegénynek!

2009. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

aha Jewrcsány Ferenc?

egyetértek

A válasz megírásának időpontja: ma 13:08

el

2009. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!