Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek mit akarnak elérni...

A melegek mit akarnak elérni ezzel a felvonulgatással?

Figyelt kérdés
Nem pont az ellenkezőjét érik el annak amit szeretnének, hogy elfogadják őket? Miért kell provokálni az erkölcsösebb, konzervatívabb embereket?
2013. júl. 3. 17:26
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
60%

Aki konzervatív az erkölcsös? Hm... ez azért ferdít...

Én abszolút toleráns vagyok, nem zavar, ha valaki meleg, semmilyen szinten, rá sem csodálkozom, ha látok az utcán egy meleg párt. Nem zavar. A felvonulás sem zavar, bár én nem tartom jó ötletnek. De mivel gyülekezési szabadság van, azt tesznek amit akarnak. Aki nem ért egyet, az ne törődjön vele és kész. Nem kell ezen hisztizni.


20/L

2013. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
A vonuló buzık célja a polgárpukkasztás, az őket támogató libsik célja pedig a buzulás népszerűsítése.
2013. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A társadalom többségét szerintem abszolút nem zavarja, ha valaki meleg, de ne menjen már ezzel az utcára egy szál tangában vonaglani, reklámozni. Otthon azt csinál amit akar. De ez az én véleményem persze. Ismerek én is meleg emberereket, ők is elítélik ezt.
2013. júl. 3. 17:38
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom ezzel kit provokálnak. Max azokat az erkölcsös konzervatívokat akik langyik csak nem merik maguknak bevallani és csábítja őket hogy egy szűk topban miniszoknyában kisminkelve tucctucc zenére csavargassák magukat.


Én pl totál lesz'rom hogy mit csinálnak. Ha tudom hogy felvonulás van nem megyek oda. Kész.

2013. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

azt, hogy tudjanak róluk.


az emberek általában úgy vannak, hogy amit nem látnak, azzal nem kell foglalkozni. ha a melegek szépen meghúznák magukat és nem feltűnősködnének, akkor az emberek és a politikusok is csak legyintenének, amikor valaki arról kezdene beszélni, hogy a melegek jogai, meg élettársi kapcsolat, vagyonközösség, öröklés, ilyenek. az lenne rá a válasz, hogy ez alig érint valakit, nincsenek is ilyenek, nem is kell vele foglalkozni.


az ilyen rendezvények, bár az tény hogy szítják az indulatokat, azt a célt szolgálják, hogy mindenki lássa, vannak ilyenek és sokan vannak. ez nem egy szőnyeg alá söpörhető probléma. foglalkozni kell vele.

2013. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Van több meleg ismerősöm is és egyik sem vesz részt rajta. Egyikük sem öltözködik hivalkodóan, egyikük sem játssza az eszét, mint valami majom; mégis a környezetében mindenki elfogadja őket. Egyikük sem támogatja ezt a felvonulgatást, sőt, megkockáztatom, hogy van, aki közülük nem is tud róla.


Szerintem nem akarnak vele semmit elérni, egyszerűen csak parádéznak egyet. Itt nem is a másságról van szó, hanem a mérhetetlen devianciáról, polgárpukkasztásról, amit legitimálnak az ott résztvevő politikusokkal.


Egyébként bárki, akinek egy kicsit több esze van, rájön, hogy ezzel nem az elfogadást fogják növelni, hanem az elutasítást.

2013. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Talán meg akarják dobáltatni magukat :)


Érthetetlen hogy miért vonulgatnak. Intézzék el négy fal között az senkit nem zavar.

2013. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
4 fal között, hogy lehet vonulni?
2013. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Minek vonulni? Magánügy. Én se vonulok fel a barátnőmmel az Andrássy úton, hogy heterók vagyunk.
2013. júl. 3. 18:31
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
A 4 fal között? Ilyen alapon azt is mondhatnák, hogy "mindenki lehet sváb, de csak a 4 fal között."
2013. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!