Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Németh Lászlóné utasítására meg kell szabadulni a trafikpályázatoktól, hogy így megszabaduljon az adatoktól, ami megszünteti a perelhetőségét, és ellehetetleníti a későbbi bizonyítási eljárást?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 5. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Kiadta a parancsot, hogy tüntessék el a bűnjeleket.
2013. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ConnectCare ***** válasza:
66%

Igazából én azt nem tudom, hogy melyik ilyen szemét húzás után fogja már a nép helyrerakni ezt a csürhét úgy, mint ahogyan 2006-ban a másikat helyre tudta.


De ha a nép nem is mozdul, legalább a volt trafikosoktól én elvárnám, hogy lépjenek valamit.

2013. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
A nép kapott rezsicsökkentést, neki most kuss!
2013. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"A nép kapott rezsicsökkentést, neki most kuss!"


És ez a szörnyű, hogy ennyivel le lehet őket kenyerezni. És ami még szörnyűbb, hogy azt nem látják be, hogy ezzel nekik nem lesz jobb, mert ugyanúgy ki kell fizetni, csak akkor a vállalatok emelik a szolgáltatások árát.

2013. júl. 5. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

"Igazából én azt nem tudom, hogy melyik ilyen szemét húzás után fogja már a nép helyrerakni ezt a csürhét úgy, mint ahogyan 2006-ban a másikat helyre tudta."


Hol éltél te 2006-ban? Kit rakott a nép akkor helyre? Senkit! Volt hőzöngés, kilőttek egy szemet, meg le vízágyúzták a nagyhangúakat, páran fagyoskodtak 1-2 téren egy zászlóval, végül mindenki hazament és kész. Mi lett helyre téve?

2013. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acelsziv ***** válasza:
100%
A magyarok maximálisan megérdemlik, amit kapnak. Az ilyen birka népet nyugodtan lehet ütni-verni egy morzsáért odaadják a lelküket is.
2013. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ConnectCare ***** válasza:
82%

Ok, igaz, helyre téve nem lett semmi. Nálad a pont. Arra gondoltam csak, hogy akkor azért úgy egységesen megmozdult az ország, nemcsak Pesten, hanem országszerte tüntettek az emberek, hallatták az elégedetlenségüket, tettek valamit.


Ma az akkori kormányzatnál, ami szintén nem volt semmi, egy sokkalta jogtipróbb, antidemokratikus kormányzatunk van, ahol a miniszterelnök lassan gyakorlatilag egyeduralmat gyakorol, úgy államosítunk, mint a kommunizmusban és pofátlanul eltüntetjük a nyomokat, beszólunk az elméletileg független magyar bíróságnak stb. és a nép meg sem mozdul.


De még az a sok ezer ember sem ez esetben pl., aki eddig dohánytermékeket árult, majd minden elfogadható indok nélkül elvonták ezt a jogát.


És én nem értem, hogy legalább ők, de inkább mindenki miért nincs még az utcán úgy, mint 2006-ban.

2013. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdésben lévő linkről:

"az NDN Zrt. egy hete elkezdte visszaküldeni a vesztes pályázatokat. A taktika tökéletes: a pályázatok visszaküldése után nem az NDN Zrt. lesz a vesztes trafikpályázatok birtokosa, és ha valaki adatigényléssel fordul a szervezethez ezekkel kapcsolatban, nem lesz abban a helyzetben, hogy teljesítse a kérést."


Ezt nem értem. A vesztes pályázók nem tudják ezeket megőrizni, és közösen fellépni a hatóság ellen később?

2013. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt nem értem. A vesztes pályázók nem tudják ezeket megőrizni, és közösen fellépni a hatóság ellen később?"


De, de nem biztos hogy mindenkinek lesz kedve/türelme/penze kivarni meg 5 evet es esetleg aztan pereskedni. Ha a központban lennenek, központilag meg lehetne szervezni a felülvizsgalatot, igy sokkal nehezebb lesz.

2013. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"És ez a szörnyű, hogy ennyivel le lehet őket kenyerezni. És ami még szörnyűbb, hogy azt nem látják be, hogy ezzel nekik nem lesz jobb, mert ugyanúgy ki kell fizetni, csak akkor a vállalatok emelik a szolgáltatások árát."


Ez pont nem igaz! Az energiaszolgáltatók árait állami szinten szabják meg. Ha a szolgáltató 10%-al kevesebbet kérhet el, akkor 10%-al kevesebbet fog elkérni, nincs kiskapu. Ha nincs igazam, akkor mondd el, hogy szedi be tőled a szolgáltató a kiesést? Nem tudja!

2013. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!