Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs valami csordaeffektus a...

Nincs valami csordaeffektus a melegek elleni gyűlölködők esetében?

Figyelt kérdés

Tele van a GYK és a radikális média is az utóbbi hetekben a melegfelvonulással, azzal, hogy az micsoda provokáció, hogy az arcunka tolják azt, amire mi nem vagyunk kíváncsi. De nem veszi(te)k észre, hogy pont ezzel járultok hozzá százszor, ezerszer annyi ember provokálódásához, mintha csendben maradnátok?


Évente egyszer, egyetlen úton 2-3 órán át kell elszenvedni ezt, de ahelyett, hogy a hangoztatott véleményt ("mindenki tartsa meg magának a dolgait) gyakorolnátok is, teleposztolja a soktízezres látogatottságú kurucinfó meg a többi site a főoldalát melegekkel kapcsolatos hírekkel 2-3 hétig folyamatosan.


Mi ez, ha nem szándékos és álságos hergelése a saját tábornak? Egy keménymag elkezdi terjeszteni szánt szándékkal, a többi meg átveszi, mert ezt látja példaként.


Ha nem írnának ilyen stílusban az eseményről, akkor kb. az lenne, hogy a vonulás napján lenne 1-2 perces riport róla a híradókban és se előtte, se utána semmi. De így, hogy megkapják a tévék a lehetőséget, hogy támadások lehetőségéről, ellentüntetőkről beszéljenek napokig, online lapok meg hetekig.


Ha igazán azt akarnátok, hogy ne tolják az emberek arcába a számotokra nem tetsző dolgukat, akkor nem pont a mostani viselkedés ellenkezőjét kellene csinálni? Mert garantálom, hogy a mátészalkai meg zalaegerszegi kocsmákban nem a Pride sajtónyilatkozatai miatt beszélnek erről az ottaniak.



2013. júl. 5. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%

Te talán tisztelt kérdező melegen érintett vagy az ügyben?

Vagy csak simán a sokadik(titokban) közvélemény kutatgató-provokáló?

2013. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide? Aki nem megy záptojást dobálni, hanem mer kérdezni egy potenciálisan kritikusat az b zi? Szerintem inkább azokkal van szexualitás terén gond, akik többszáz kilométereket utaznak fel Budapestre, hogy a vonulástól 100m-re rendőrsorfallal körülvéve ordibálhassanak.


Hetero vagyok amúgy, hogy örülj a válasznak.

2013. júl. 5. 19:59
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
Ha valóban heteró vagy mit foglalkozol néhány tucat toprongyal? Hidd el én sem fogok felutazni hogy megnézzem pár f@rtúró vonaglását!! Amitől viszont nyílik a bicska a zsebemben az a több millió forintos rendőri biztosítás. Lenne ennek a pénznek jobb helye is!! Összeengedném a két tábort,győzzön a jobbik! Kíváncsi lennék lenne-e jövőre pride!
2013. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
és a feltett kérdésre fogsz válaszolni?
2013. júl. 5. 20:22
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem sejted az álláspontom.De ha neked valami nem tetszik évek óta akkor nem az a megoldás hogy a fejed a homokba dugod! Mert ugye a hallgatás az ugye fél bele egyezés. Ha nekik lehet(joguk) vonulgatni akkor nekem és más normális gondolkodású embernek is joga van nemtetszését kifejezni.

Megfelel?

2013. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Miért kéne akár 1-2 perces videó is erről? Miért érdekelne ez bárkit is? Amíg erőszakkal tolják le az emberek torkán a b*zikat addig igenis lesznek ellentüntetők. Senki nem szereti a nagy szabadságban ha megmondják neki mit kell szeretnie tolerálnia és eltűrnie. Mellesleg a tolerancia fogalma is csúnyán el van ferdítve, ajánlom figyelmetekbe a Tolerancia haláltábora című South Park részt. A lakosság tolerálja a melegeket csak nem ért vele egyet, erre a legjobb példa, hogy nem lincselnek az utcán b*zikat. Tolerálják őket de azért nem kell túlfeszíteni a húrt. Ha pedig hergelik a népet érthető okokból kifejezik a nem tetszésüket.
2013. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De csak nekem ennyire triviális, hogy az emberek begerjedése csak mondjuk 5%-ban köszönhető magának a tényleg megkérdőjelezhető milyenségű Pridenak és a másik 95%-t az ezen hőbörgő jobboldal teszi hozzá?


Azt akarjátok, hogy senki ne foglalkozzon ezzel és ezt úgy akarjátok elérni, hogy hetekig csak erről beszéltek a melegpárti média hatáskörénél százszor több embert elérő csatornákon?


Mintha tüzet akarnátok oltani benzinnel.

2013. júl. 5. 21:31
 8/23 Dick Esmen ***** válasza:
36%
De,nem kell vonulgatni meg külön olimpiát rendezni.Semmi bajom a melegekkel,de ez a különcködés idegesít.
2013. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Önmagukat hergelik, gondolom, csak arra áll fel nekik, ha valahol fröcsöghetnek. Ez lételemük, és ha épp nincs mire köpködni, akkor csinálnak maguknak okot. :) Az első években a kutyát sem zavarta a Pride, és sejtem, hogy most is csak a "kemény magot", és nekik van a legnagyobb hangjuk. Szívesen megtudnám, hányan laknak a fröcsögők közül a felvonulás útvonalán. Őket esetleg zavarhatná az a két-három óra, ha épp nem bírnak leülni addig a tévé elé, vagy akármit csinálni, rendben. De aki képes csak azért odamenni - akár az ország másik végéből is(!?) -, hogy köpködhessen a kordon mögül a felvonulókra, az magát minősíti, én meg jót röhögök rajta. Sz*r lehet ilyen személyiséggel egy testben élni.
2013. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem kellene polgárpukkasztásként vonulgatni és akkor még a homofóbok legnagyobb részét sem érdekelné!


Engem meg nem irritálnak, az õ dolguk, de ez a felvonulósdi nem szól másról mint a provokálásról.

2013. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!