Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek ezzel a döntéssel?

Egyetértetek ezzel a döntéssel?

Figyelt kérdés

[link]


Én személyes véleményem, hogy ez nagyon jó döntés és végre rend lesz ezen a meccsen, és ez nem magyar ellenesség, mert ha az lenne akkor magyar zászlót se engednék be...


2013. júl. 11. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ettől miért lenne rend?
2013. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Győr- Tel-Aviv?:D

Egyáltalán minek játszanak európai csapatokkal?

A Közel-Keleten nincs elég ország?


Drága kufárok megint nem bírnak a seggükön elülni és hirdetik az antimagyarizmust.

2013. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ettől miért lenne rend?"


Azért mert akik ilyeneket visznek mérkőzésre, azok nem békésen szurkolni mennek, hanem provokálni, aggreszívoskodni...ezzel, hogy kitiltották ezeket a zászlókat, ezzel az se teszi be a lábát aki vinné, vagy is remélem.

Amúgy meg, nekem sincs árpádsávos meg Nagy-Magyarország zászlóm, nem hiszek az ilyenekben, de attól még magyar vagyok...

2013. júl. 11. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted a nagymagyarkodók zászló nélkül nem mennek sehova? :) Ugyanolyan huligánkodás lesz, mint eddig, max még dühösebbek lesznek, hogy nincs zászló.
2013. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Győri vagyok és az a véleményem, hogy most úgy őszintén zászló nélkül nem lehet zsidózni??? Én nem vagyok rasszista de ez hülyeség jönnek a DVTK meg FTC szurkolók akik majd megcsinálják zászló nélkül + palesztin zászlóval is lehet őket provokálni mint a Magyarország-Izrael
2013. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel csak rosszabb lesz!
2013. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ki kell tiltani 1 életre az ilyen embereket, akik csak botrányt csinálnak
2013. júl. 11. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Monthi,és az utáni válaszolóknak teljesen igaza van!Így mégjobban elmérgesedik a helyzet!
2013. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Félek a politika rovatba írni, mert a sok észkombájn mindig leszavaz, ha trollkodok, ha értelmeset írok:) Ez a válasz 15 és 25 között fog landolni.
2013. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!