Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utóbbi 20 évben volt ennyi...

Utóbbi 20 évben volt ennyi építkezés, felújítás Budapesten, mint most az utóbbi 3 évben?

Figyelt kérdés
Demszky alatt állítólag több pénze volt a városnak még se változott semmi...

2013. júl. 12. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem változott, csak vedd le a szemellenzőt.
2013. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi változott 20 év alatt? 4es metrót se sikerült megépíteni ...
2013. júl. 12. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is Budapest felújítása most a legfontosabb, az oktatás, az eü romokban, gyerekek éheznek, van egy rakás munkanélküli, a gazdaságban 0,5%-os növekedést nem tudnak produkálni... szerintem k...ra nem ez a legfontosabb most...
2013. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sni ***** válasza:
100%
És ha az Unió által támogatott városfelújításra sem költenék el a pénzt, akkor az idegen forgalom is tönkremenne! Végülis az még nem annyira sz@r....
2013. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyurcsány alatt is éheztek, de attól biztosan nem lesz több kaja az asztalon, mert eladjuk vagy tönkre tesszük azokat az értékeket, amik pénzt is hoztak a konyhára vagy javítják az életminőséget.
2013. júl. 12. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Gyurcsány alatt sokkal kevesebben éheztek, mint az utóbbi 3 évben.

A pesti felújítások nagy része felesleges ebben a gazdasági helyzetben. Miért kell a Kossuth-teret átépíteni, a szobrokat áthelyezni stb? Ezért nem fog jönni több turista, mint eddig.

2013. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Turistaként meg se lehet találni a bejáratot, 40 fokban ott kell állni több 10 méteres sorban wc nélkül, még egy csomag megőrző sincs. Ha kijöttél akkor körbe se tudod járni az épületet nem is beszélve arról, hogy a sok fától bokortól nem lehetett semmit se látni belőle vagy csak a hatalmas parkolót ( rendszertelen)... Főtéren le se lehet ülni pihenni, ha egy turista oda téved akkor biztos, hogy lejárja a lábát mire beülhet egy kávéra valahol vagy wc-t talál.

Ha valamit akkor ezt a látványosságot, amit évente több százezer turista tekint meg kívülről és belülről azt fel kell újítani .

2013. júl. 12. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én utálom Demszkyt, de hülyeségeket ne légyszí

Lágymányosi híd felépítése, 1-s metró felújítása, Combino villamosok, busz sávok kijelőlése, info park felépítése, az összes pláza megépítése Bp.

Szabadság híd felújítása.

Stb.

Tudom, hogy hülye fideszes vagy, nézz szét kicsit, mielőtt a szokásos maszlagot nyomatod.

Nem volt tökéletes ő se, de azért a város nagyon sokat változott a vezetése alatt.

2013. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tom'én négy éve jobban éltem!Sose volt ilyen sz@r,mint az utóbbi 3évben!Ez van!
2013. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

EGy 100 ezres lélek számú város többet épített fel, mint a demszky ... Meglehet nézni Debrecenben vagy akár Szegedet Győr mennyi mindent építettek újítottak fel .

pláza építést ide sorolni ??? 20 év sok idő még se csinált semmit, nem változott semmi ...

ahhoz képes idén új buszok rendőr auktók mentők tűzoltók taxik vannak a városban. demszky 20 év alatt sikeresen beszerezte a 12 éves használt volvókat. Voltatok már vidéken? ott érdekes módon sikerült már korszerűsíteni a buszparkot évekkel ezelőtt?

Útfelújítások, villamos pálya felújítás, m0 szélesítés, v0 tervezése ...

2013. júl. 13. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!