Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj egyeseknek, h egyes...

Miért fáj egyeseknek, h egyes Jobbik és Magyar Gárda által meglátogatott településeken javult a helyzet?

Figyelt kérdés

Itt van Lak, de Szikszón is javult az ismerőseim által a közbiztonság.

Neten láttam videót, h valamelyik faluban igaz, h először majdnem megölték a polgármestert meg felgyújtották a boltját, de később ott is javult a helyzet.

Ennek ellenére egyesek, úgy h nem is laki lakosok megmagyarázzák, h ez nem igaz.

Miért fáj ennyire az igazság?



2013. júl. 19. 16:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
58%

Mert a médiában a Jobbik negatív fényben van beállítva?


A Jobbik vezette településeken tényleg van javulás.

Néha kicsit fasizmusra hajazóak a módszereik,de rendre nevelik az embereket és jót akarnak.

2013. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
26%
Mert próbálják a magyart elnyomni.
2013. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Komplikato ***** válasza:
74%

Majd ha nem arra kell hagyatkoznom, hogy a Gárda szerint javult a helyzet vagy adott település polgármesterének becsület szavára, akkor lehet el fogom hinni. Így viszont pont akkora kamu és rizsa, mint a "Magyarország jobban teljesít".

Tehát nem fáj, simán nem hiszem el.

Ráadásul sokak szerint a gárdisták kb. pont annyira javítják a közbiztonságot, mint maguk a cigányok ... ha érted.

2013. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
81%
10 percre lakok szikszótól. Nem láttam eget rengető változást.
2013. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%

"Ennek ellenére egyesek, úgy h nem is laki lakosok megmagyarázzák, h ez nem igaz."


Annak ellenére, egyesk úgy, hogy nem is laki lakoson elhiszik, hogy ez igaz :D


Gyöngyöspoatáról is mennyien állították, hogy mennyivel jobb lett. Aztán mégsem.

2013. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
39%
Én most voltam Szikszón, és rend van és fegyelem, a légy zümmögését is lehet hallani.
2013. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
45%

Gyöngyöspata jobb lett.


A zűrös cigányok elköltöztek onnan a Jobbik hatalomra jutása után nem sokkal.


Gyöngyöspata azóta újra város, fejlődik,nagy felújítások vannak és sterilek az utcák.

2013. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Laki vagyok, le lehet jönni, elkísérlek a környéken.

De egyébként is nevetséges a hozzáállás, mert "hát h változott a helyzet egy laki szerint??

Az csak rizsa!

Bezzeg az, h verem a nyálam, úgy h azt se tudom h van Lak, h biztos nem változott semmi.

Na az szentírás."

Nevetségesek vagytok...

2013. júl. 19. 16:24
 9/52 tetro ***** válasza:
76%
én most voltam Szokolyán. Rend és fegyelem van. Azt nem tudom, hogy milyen önkormányzat van ott... Kb ennyit ér az előző vélemény is :D
2013. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 acelsziv ***** válasza:
57%

"Gyöngyöspata jobb lett.


A zűrös cigányok elköltöztek onnan a Jobbik hatalomra jutása után nem sokkal. "


Ez ám a megoldás. És azok a balhés cigányok most hol vannak? Mert feltételezem a világból nem költöztek ki.

Bocs, de ez nekem csak félmegoldásnak tűnik. Pont úgy, mint Egerben, ahol úgy lett "rend" hogy a cigányokat áttolták Ózdra. Aztán verte a polgi a mellét, hogy ő bizony rendet tett. Ja 25000 ember nyugodtabb lett, másik 40000 meg nagyobb nyomorba került.

Szóval, ha ez a jobbikos rendteremtés, akkor ők sem jobbak, mint bármelyik másik sz..házi.

2013. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!