Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak jövőre? Konzerv...

Kire szavazzak jövőre? Konzervatív keresztényként a Fideszt vagy a Jobbikot támogassam?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a közvélemény kutatóknak, szerintem nincs ekkora Fidesz fölény, mert ahol csak járok őket szidják. A Jobbik meg kétlem, hogy 10-15%-nál többet tudna szerezni.
2013. júl. 26. 12:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
A fityisz megvette a közv.kutatókat 10 forintért,a rosszabbik meg szereti magát verni a semmire,hánynom kell sugárba mind a kettőtől.
2013. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%

Együtt 2014 re kell szavazni Bajnai legalább érti a dolgát.

Jobbikkal is csak az a baj hogy még gyerekcipőben járnak nem tudnának mit kezdeni, meg azért leszokhatnának erről a nagy magyar vagyok dumáról meg ugye felejtsék el azt hogy EU-ból lépjünk ki mert ez baromira nem így megy hogy gondolok egyet és kiszállunk, plusz elszigetelődni akar, ami szintén hátrány mert kell az import sajnos, másrészt nem jó ötlet az arabokkal haverkodni.

Ha ezekről leszoknának és normális érvekkel jönnének akkor meggondolom hogy rájuk szavazzak.

2013. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Vadkan01 ***** válasza:
12%
Fölösleges szavazni, úgyse lesz ettől jobb a helyzet.
2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Fideszre
2013. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Jobbik!
2013. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%

" mert ahol csak járok őket szidják."

Én is szidom de rájuk fogok szavazni, mert még így is jobbak mint a másik opció(k)!

2013. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Ejejejj... A Fideszt ismerve elképzelhető, h tényleg megvette a közvélemény kutatókat, de azt sem szabad elfelejteni, hogy baromi sok "hívője" van még mindig, akiket pl. egy bejelentett "rezsicsökkentéssel" az ujja köré tud csavarni (most csak egy példát mondtam). Ne vegye senki magára, akinek nem inge, de elkeserítően sok buta és hiszékeny ember van.

Az a baj, hogy a jövő évi választások közeledtével lassacskán szépen elkezdődnek az osztogatások, hogy a Fidesz lehetőleg még több embert állítson a maga pártjára, de senki ne lepődjön meg, hogy ha megnyeri a választást, akkor a szétosztott lóvét egy rakat különadó formájában visszaveszi és az egész kezdődik elölről.


Jobbik: túlzottan szélsőségesnek gondolom őket, az oké, hogy pl. a közbiztonságot helyre tudná pofozni, de eddig semmilyen válságkezelő tervet, vagy más egyebet nem láttunk tőle. Nem ad semmi garanciát, hogy helyt tudna állni négy évig (bár mondjuk a jelenlegi "választék" közül senki sem). Mondjuk a mostaniak közül a Jobbik az egyetlen, aki nem nyert választást a közelmúltban és erős a gyanúm, hogy az emberek nagy hányadát az utóbbi évek történései a párt felé sodorták.


Óvatosan a Jobbikkal, a Fidesszel kapcsolatban pedig már ideje lenne belátni, hogy záros határidőn belül az is megszívja, aki rá szavaz.

2013. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A baloldali pártokra eleve nem szeretnék szavazni, hiszen az én értékrendemtől távol állnak (keresztény, nemzet illetve hagyományellenesek). Kiváncsi vagyok mi lesz jövőre.
2013. júl. 26. 13:28
 9/27 TappancsMancs ***** válasza:
51%
Bajnai kirakatember, a régi pátok utódjaira nem érdemes szavazni. Se jogutód pártokra se átmentett csapatokra. Egyik sem vált be. Félmegoldásokat hangoztatnak mindenre vagy csak sablon dumát nyomatnak.
2013. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 TappancsMancs ***** válasza:
A megtévesztő az hogy jó dolgokat mindegyik párt szokott mondani, hogy legyen valami amit hallani is szeretnek az emberek, csak a lényeges témák maradnak el.
2013. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!