Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szomszédos országokban az...

A szomszédos országokban az emberek hány %-a utálja a magyarokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban Szlovákia,Románia,Ukrajna és a Szerbia területén élő magyar gyűlöletre gondolok.

Tegyük fel,hogy mondjuk Mo-n 10% az aki utálja a felsorolt népek valamelyikét, akkor a felsoroltak közül melyik hány %-ban utálja a magyarokat?


Valami ilyesmi választ várok

Szlovákia x%

Románia x%


és persze ha kiegészítenéd valamivel csak nyugodtan.

Ill még annyit,hogy mostanság csökken a gyűlölködés, stagnál vagy emelkedik?


2013. júl. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenről nincs hivatalos adat...


Viszont Magyarországon nem csak 10% utálja őket az 100% ez biztos statisztika...

2013. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én nem utálom a szomszédos népeket, szóval már csak 99,99999999%. Hah!
2013. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 100E eros tulzas en sem vagyok odaig ertuk de nem gyulolom oket.

Szerintem amugy :

Ausztria : itt egeszen jok a kapcsolatok en tudom dolgoztam 3 helyen is es aki azt mondja,h utaljak a magyarokat nem igaz.

Szlovakia : itt mar inkabb igaz szlovakokkal mai napig sem vagyunk tul joba ezt jean slota kormanyzasanak is koszonhetjuk elsosorban aki ellegge magyarellenes. De halistennek mar nem o van hatalmon.

Ukrajna :

nem mondhatoak egyaltalan magyarellenesnek

Romania :

hat itt van magyarellenesseg de az is inkabb erdelyben ahol a ket nep egyutt el. pl egy atlag romant aki Bukaresten el, dolgozik nem igen foglalkoztatja ez a dolog.

Szerbia:

mostansag egesz jol kijovunk veluk es kapcsolatunk folyamat javul.

Horvatorszag:

ez sem mondhato igazan magyarellenesnek.

Szlovenia :

talan ok igyekeznek a legjobban a kissebbsegek tamogatasanak intezmenyeire. A kissebbsegek ott egesz jo helyzetbe vannak

2013. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A horvát és szlovén határ mellett élek. Ők régen ide jártak vásárolni, mi oda tankolni. Egyáltalán nem voltak ellenségesek, sőt.


Osztrákok nem gyűlölik a magyart. Sok él itt a faluban és mindegyikkel normális a viszonyom. Voltam már Ausztriában is és ott sem voltak ellenségesek.


Románokkal már találkoztam, nagyon rendesek voltak. Elbeszélgettünk angolul és amikor két napra rá véletlenül találkoztunk, megismertek és mosolyogva köszöntek. Ellenben az erdélyi magyarokról is meg van a véleményem.... Több lakik itt és rajtuk kívül is ismerek jó pár másik családot és meg kell hogy mondjam, megértem, hogy miért utálják őket. Mi is utáljuk őket... Kis zárt csoportot alkotnak és ahol csak tudnak, keresztbe tesznek az itt élő magyaroknak. Ha otthon is így viselkedtek, nem meglepő, hogy nagy a magyarellenesség ott.


Ukránokról nem tudok mit mondani, de el tudom képzelni, hogy ha valami bántódás ér ott, akkor az is hovatartozástól független lesz...


Szerbekkel konkrétan még nem találkoztam, de úgy hallottam Tolna megyei ismerősöktől, hogy velük sincsen baj. Szeretik a pénzt és szeretnek átb**zni. De ez hovatartozástól független.


Végül a szlovákok. Győrbe járok tanulni és sok ott a szlovák. Nem mondanám őket csendesnek, de nincs bajuk a magyarokkal úgy vettem észre. Ráadásul ismerőseimet is kérdeztem anno, akik kint élnek és ők is azt mondták, hogy csak fel van fújva az egész. Ráadásul voltam már én is ott egyszer és senki nem akart elverni.

2013. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam Romániában. Ott tényleg nagyon kedvesek voltak az emberek :)


És nem minden szlovák utálja a magyarokat. Akik utálnak minket, az Slota magyarellenessége miatt alakulhatott ki. Én találkoztam olyan szlovákkal, aki itt tanult egyetemen, és ő utálja Slotát, mert egy nagy semmirekellő, aki értelmes dolgok helyett minket szidott. Szerinte, pánikbeteg is, mert olyat is mondott, hogy azért lett kötelező a sorkatonaság nálunk, hogy megtámadjuk Szlovákiát. Ez hülyeség!


Találkoztam egy szerb képregényrajzolóval kétszer. Ő jó fej :) Szeretem a munkáit is.

2013. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es megint nem olvastál csak írtad a hülyeséget nem mondtam, hogy 100% utálja őket...szövegértés 1-es leülhetsz, megbuktál.
2013. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valójában csak poénból írtam. :S Amúgy mi az hogy már megint?
2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!