Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is egy rossz vicc...

Szerintetek is egy rossz vicc az Együtt 2014 facebook oldala?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Az egész párt egy rossz vicc, miért épp a face oldaluk ne lenne az?
2013. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is.


Tele van gyűlölködéssel , 1-2 fokkal jobb csak, mint a Kurucinfó.


Mások halálát kívánják pusztán azért, mert különböznek a politikai nézetei.Ez igen primitív dolog.


Idézek:

"Dögöljön meg az összes Fidesz szavazó"

"Úthengerrel kellene átmenni a birkákon"

2013. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
uhhhuhúúú annál már csak a DK oldalán van kisebb színvonal, de komolyan ezen a két oldalon mindig nagyokat röhögök az a fajta intelligencia hiány nem tapasztalható egyik másik politikai párt oldalán sem...
2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Orbánénál nem rosszabb.


Csak pár komment: "Gratulálunk Miniszterelnök Úrnak és küldöttségének!!! Még sok-sok győzelmet kívánunk az elkövetkezendő években is!"

" Köszönjük Miniszterelnök Úr,szép volt a tegnapi beszéde,gratulálok! Kivánok további jó munkát ,erőt és jó egészséget,hogy a továbbiakban még sokáig méltóképpen képviselje és kiálljon bátran az érdekeinkért!"

"Az emberélet útjának felén...." Ön nem sűrű sötét erdőbe ért, hanem népével együtt a napfényre! Áldja érte az Ég!"

" Isten Éltesse Jó Erőben, Egészségben, Kitartással örvendeztesse meg, sok kellemes meglepetésben legyen része, milliónyi türelemmel, ezernyi higgadtsággal, bölcsességgel, karizmával! ISTEN VELÜNK!!! Ugyan már, ki lehetne ellenünk?!"


Ja és a Jobbik oldala sem különb.

2013. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

3#


Mind a kettőn sok az unatkozó nyugdíjas.

2013. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
4-es a Fidesz és a Jobbik oldalán nem gyűlölködés folyik hanem, mint előbbi idézeteidben például gratuláció az elért eredményekért illetőleg intelligens vita, én nekem be van lájkolva a Jobbik oldala és még soha nem láttam, hogy ott gyűlölködnének ellentétben a DK oldalával ahová múlt héten véletlen bementem na ott hülyék tömkelege van...
2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

A DK említésre sem méltó...


Intelligens vita? Mi? Nézz meg egy olyan hozzászólást ami Orbán ellen van és nem Isteníti őt 98% hogy elmebeteg balliberális nyomoréknak titulálták utána.

2013. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
7-es megint össze vissza beszélsz, mondom a JOBBIK OLDALÁN, nagyon nehéz felfogni ez már az első ilyen IQ fighter máma de már k***vára elegem van, hogy mindent a szátokba kell rágni..
2013. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Hajaj én is tévedtem már oda, nevetséges az egész.

90% zsidó, 10% cigány, akik a magyarokat szidják.

2013. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Az első kommantelő jól mondja, az egész párt egy vicc, nem csak a facebook oldala!


Am nem kéne már ingyenkávéval becsalogatni a liberókat a Starbucksba és rájuk csukni az ajtót? És eldobni a kulcsot? :D

2013. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!