Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mit fogtok gondoln...

Jobbikosok, mit fogtok gondolni, mi lesz ha 14ben alacsony eredményünk lesz?

Figyelt kérdés

Arra még van esély hogy jó pár helyen lesz polgármesterünk, de mi lesz ha a vártnál kevesebb képviselőnk lesz?

Mert nekem olyan érzésem lenne ha nem számottevő képviselőnk lenne, hogy ennek az országnak annyi, saját magunk adtuk fel, innentől kezdve komolyan elgondolkodnék hogy elmennék innen, mert tartok attól, ami lesz itt X éven belül, ha minden így megy tovább.



2013. júl. 28. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem tetszenek forradalmat csinálni? Én nem vagyok Jobbikos, de szívesen csatlakoznék egy felkeléshez. :D
2013. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

"Miért nem tetszenek forradalmat csinálni?"


Persze , ezzel aláásnánk több évtizedre az országot meg ránk küldik az Eu csendőrséget.

Úgy járnánk, mint Szerbia.


Az meg senkinek nem lenne jó.


Ameddig az ország nagy része, nem akarja a Jobbikot addig ne legyenek hatalmon , mert másképp ,forradalommal hatalomra juttatni őket, úgy semmit nem érne az egész.

Az emberek nem lennének boldogok.

2013. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz.
2013. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezért is lenne hülyeség, mert az embereknek szabad akaratukból kell a Jobbikot megválasztani, különben az egész nem érne semmit sem, így még külföldről sem lehet őket támadni. Bár igaz a fidesznek most is 2/3-a van, és ezért is támadják őket, szóval szánalom ez az egész eu dolog ami most van.

Mert ha az emberek maguktól még annyit sem hajlandóak megtenni hogy egy X-et húzzanak az saját érdekükben, akkor úgy gondolom veszett fejsze nyele ez az egész ország. Majd az értelmesebbje aki még itt marad, az is elmegy, aztán ki fog itt maradni? A cigányok meg az öregek, illetve ezután már az öregek sem.

Utána meg már nem lesz aki a Jobbikra szavazzon.

Ezért gondolom úgy hogy ha ez az ország ennyire önpusztító és öngyűlölő akkor itt a normálisabban gondolóknak nincsen jövője.

Ha most rosszul fog szerepelni, amit kétlek, akkor 18ban mégis mi lesz másabb? Majd egy kicsivel több %-a lesz?

Mert én nem szeretnék még 4 évet itt tocsogni a sárban hogy megtudjuk.

2013. júl. 28. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézzük, hogy 2010ben hány százalékot adtak a közvélemény kutatások a jobbiknak,(ha jól emlékszem a legdurvább is ilyen 7% körül volt, de az biztos, hogy sokkal kevesebbet mondtak 2010-ben mint a mostani közvélemény kutatások) és mennyi lett (17,2%) és megnézzük, hogy most mennyit adnak (15%) akkor nem igazán hiszem, hogy aggódnunk kéne.

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy ezek a számok így megmutatják tényleg kb kinek mennyi lesz. Ami a többi pártnál igaz, mivel a RÉSZVÉTELI HAJLANDÓSÁG az MSZP-nél és a Fidesznél is nagyjából azonos, (részvételi hajlandóság= hogy azok közül akik x pártra szavaznának hányan veszik a fáradtságot és hajlandóak is elmenni szavazni) viszont a Jobbik szavazótáborában meg messze a legmagasabb a részvételi hajlandóság. Szóval nem kell parázni ;)

2013. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaj istenem nem tudom. Csak azt hogy hiába vagyok cigány. Én akkor is a jobbikra fogok szavazni. Nekem ebből az eu-s kizsákmányolából és kiszolgáltatottságbó már elegem van.
2013. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt fogom gondolni hogy amit lehetett részemről megtettem. Bekarcolom az X-et a jobbik mellé (még ha 40-es lázam lesz akkor is) aztán a többi nem rajtam múlik.
2013. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!