Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek árulnak a Nemzeti...

Minek árulnak a Nemzeti Dohányboltokban újságot, üdítőt, jégkrémet?

Figyelt kérdés

Tudtommal 18 éven aluliakat be sem engednek, de ki biztosan nem szolgálnak, ráadásul üdítőt/energiaitalt úgysem nagyon isznak a felnőttek, jégkrémet is inkább a fiatalok szoktak.

Az egyetlen értelme az újságnak is akkor van, ha az a trafik egy újságos bolt helyén nyílt meg.



2013. aug. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vehetné meg az a felnőtt a trafik elé kikötött gyerekének az üdítőt vagy a jégkrémet?
2013. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak újság és lottó van. Mellette ott az élelmiszerbolt, azonos a tulajdonos.
2013. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőtt vagyok, eszek jégrémet és iszok ödItőt.
2013. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Hol élsz te b+, hogy egy felnõtt nem eszik jégkrémet és nem iszik ilyeneket?
2013. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
100%
több eladott termék nagyobb hasznot eredményez.hány éves vagy kérdező?
2013. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

őszintén megmondom jártam már egy pár nemzeti dohányboltban és ezek közül egyiket se lehetett kapniOo' csak dohányárut.

de mindegy igazából lehet pont olyan helyeken jártam ahol nincs ilyen, de viccen kívül gondolj már bele hogy hány 18-21 éves dohányzik? ők még szinte gyereknek számítanak, és ne mondd már hogy egy 18 éves ne inna energia italt, vagy ne enne jégkrémet.

ez eddig okés, de azért még is egyet értek a kérdéssel, hogy MINEK. csak mert ha az ember nemzeti dohányboltba megy, akkor NYÍLVÁN dohányárut vesz, nem pedig fagyit Oo'

2013. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!