Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU mit akar a cigányok és...

Az EU mit akar a cigányok és jogvédőik pénzelésével / biztatásával?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
És te mit akarsz ilyen értelmetlen kérdések kiírásával?
2013. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom azért akarnak itt egy "jóléti államot" létrehozni a retkeknek hogy inkább ITT éljenek és ne NÁLUK!! Szerintem teljesen tisztában vannak ezen állatfaj sajátosságaival és próbálják a saját országaikat mentesíteni tőlük amennyire csak lehet. A középkorban is Mo volt a határ idáig vándorolhattak, innen nyugatra simán minden kérdés nélkül felkoncolták a karavánt és tisztelt tagjait. Szerintem nem véletlen. Viszont megoldásnak tekinteném a T. jogvédők mellé telepíteni 1-2 garnitúrát,had élvezzék élőben azt amit annyira támogatnak és védenek.
2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Az EU nem tesz ilyet. Egyes államok kormányai tesznek ilyet.


BTW a jogvédő neked miben merül ki?

Azt, hogy nem engedik, hogy legyen mégegy olyan, mint Tiszalökön, vagy egy Nagycsécsen?

Vagy azt, hogy egyes estekben az ügyész (jogvédő?) segítségével egy bűnöst felmentettek a bíróságon? (Ezer ilyen van, nem csak cigányokkal.)

2013. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

"Az EU mit akar a cigányok és jogvédőik pénzelésével / biztatásával?"


Első, de nem utolsósorban hegedülni a TE idegeiden.

2013. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

A BTW az mi vagy ki lenne?

Ha rám gondolsz, akkor a tiszalöki és csécsei esetre kontrázva esetleg Szögi Lajost miért nem jogvéded?

Írtam már de neked még egyszer: remélem melléd költözik 1 rakat putris cigány és akkor megismered valódi énjüket,már ha véletlen nem te is az vagy.

2013. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Azt ne Franciaországba/Angliába menjenek ki innen.
2013. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

BTW (angol betűszó, jelentése: egy szó mint száz, vagy szó mi szó; az egyébkéntet is behelyettesítheted a helyére)


De igazából úgy használják (főleg interneten), mint én.


Elválasztja a két gondolatot.


Egyébként (vagy BTW kinek hogy tetszik) nem jogvédek senkit. Csak példákat hoztam fel. (Másrészt Szögi Lajos hozzátartozói is fordulhattak volna jogsegélyért.)

A jogvédelem nem cigányok kiváltsága.


A jogvédők sem csak őket védik.


Ha megkeresel egy ügyészt, mert "rossz fát tettél a tűzre" ő ugyanúgy azért fog beszélni, hogy ne büntessenek meg téged, vagy ne annyira amennyire tennék alapból.


"Írtam már de neked még egyszer: remélem melléd költözik 1 rakat putris cigány" - ÉS EZZEL MEG IS OLDOTTUNK MINDEN PROBLÉMÁT. IGAZÁN HIÁNYPÓTLÓ LENNE. NEM LEPŐDÖK MAJD MEG, HA TE IS KÖZTÜK LESZEL.

2013. aug. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Elsősorban a magyarok elnyomását akarja elérni.
2013. aug. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

"Azt, hogy nem engedik, hogy legyen mégegy olyan, mint Tiszalökön, vagy egy Nagycsécsen? "


Miért nem engedik?

2013. aug. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

"BTW (angol betűszó, jelentése: egy szó mint száz, vagy szó mi szó; az egyébkéntet is behelyettesítheted a helyére) "


Mi az anyádér nem tucc egy magyar honlapon magyar betűszót hasznáni? He?

2013. aug. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!