Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Harcos, Orbán stílusú politika...

Harcos, Orbán stílusú politikai hangzatú hirdetést el tudtok képzelni egy vállalanak?

Figyelt kérdés

Nem kívánok véleményt formálni vagy vitát indítani a politikáról, igyekszem objektíven megfogalmazni a kérdésem:


Van egy nemzetközi, jól meno IT szolgáltatást nyujtó oldalam. Több országban tervezem hirdetni, köztük Magyarországon is.

Ahogyan végignéztem a politikai hirdetéseket, Orbánék nagyon harcos hangvételt vettek fel, ami láthatóan a magyar embereknek tetszik.


Szerintetek ha egy vállalat (köze nincs a politikához) is ilyen harcos stílusban hirdetne, mint Orbán, arra rákapnának az emberek?


"Magyar fejlesztésu blablabla. Mutasssuk meg a nyugatnak, hogy többen vagyunk és jobbak vagyunk."

"Mutassuk meg a gonosz imperialista nyugatnak, hogy Világnemzetünkbol többen vannak itt."


Ha ilyen meg ehhez hasonló olcsópopulista harcos nacionalista marhaságokkal hirdetném az oldalt, felfigyelnének itthon rá?


Mindegy, hogy azért, mert egyetértenek vele, vagy mert felháborító vagy nevetséges... A kattintások száma a lényeg.



2013. aug. 10. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A harcos hangvitel tetszik a magyar népnek, mert magabiztosságot és biztonságot sugall.


Én egy cégnél is eltudom képzelni azt a hangvitelt amit a Fidesz és a Jobbik tesz a politikában, Magyarországon szerintem tuti bejöhetne, de nem biztos, hogy máshol is de Kelet-Európában szerintem biztos meg valószínűleg Csehországban is.

2013. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!