Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Függetem lehet egyáltalán az...

Függetem lehet egyáltalán az a jelölt, akit támogat valamelyik párt? Mi ez a képmutatás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 14:12
 1/4 rémuralom ***** válasza:
100%
2010-ben Esztergomban Tétényi Éva független jelölt mögé beállt az összes ellenzéki párt. Akkor Tétényi nem volt független polgármester-jelölt?
2013. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy független jelölt nem fogad el támogatót ... Ugyanis az már nem lesz független!
2013. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
független jelölt vagyok, igaz az xy pénzelte a kampányt, de attól még nem tartozom neki semmivel ... ugyan már
2013. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

A függetlenség kicsit mást jelent. Olyasmi, hogy senkivel nem tárgyalok, nem létezik, mert akkor jelölt se vagyok. Főleg nem, akit megválasztanak.

A függetlenség azt jelenti, hogy van egy elképzelésem a világról, Magyarországról, a tennivalókról. Aki támogat, ezt támogatja. Ha egy párt is így gondolja, és támogat, az jó nekem, és jó másnak is. Független akkor nem vagyok, ha nem saját álláspontom van, hanem pártálláspontom.

2013. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!