Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri a 2018-as választásokat?

Ki nyeri a 2018-as választásokat?

Figyelt kérdés
Jövőre úgy tűnik marad a Fidesz. De mi lesz 2018-ban? Addigra már annyira elegük lesz az embereknek, hogy elsöprő baloldali győzelem lesz? Vagy esetleg addigra a Jobbik is még jobban megerősödik a cigányság sikertelen integrációja miatt? Vagy alakul egy új párt? LMP, E2014 eltűnik? Mit jósoltok?
2013. aug. 27. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Fidesz.

Ha megjön az emberek esze akkor Jobbik.

2013. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok jós és nem hiszek az ezoterikus dolgokban.


Nem tudni, hogy 2018-ban mi lesz.

Lehet addigra javul a világgazdaság, az is előfordul, hogy még rosszabb lesz minden.

2013. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Együtt2014 szerintem, feltéve, ha összefognak az MSZP-vel vagy újra Fidesz, nem hiszem, hogy más variáció lehetne.
2013. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Hs mehjön az emberek esze, akkor az összes jelenlegi baloldali párt belekerül a süllyesztőbe, és ezek a férgek meggyalázva hagyják el a Parlamentet örökre.


Egyébként meg nem tudom miért veszed ilyen biztosra a fidesz győzelmet 14re.

2013. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem jó darabig Fidesz lesz.


Ha most is nyernek, akkor folytatódhat végre a jobboldali gazdaságpolitika, továbbra is egyre kisebb lesz a munkanélküliség, tovább emelkednek a nettó és bruttó bérek is, igazi jó világ lesz. Senki nem akarja ezt majd abbahagyatni.

Talán 3-4 választás múlva, mert az emberek jódolgukban soha nem tudnak mit csinálni, csak még panaszkodni a semmiért :D

2013. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Fidesz vagy Jobbik.


Az E14' és az MSZP külön külön elvesznek.. bár együtt se lesz esélyük nyerni 22'-ig.

2013. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt se tudjuk milyen pártok lesznek akkor.
2013. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Bajnai a jövőévi bukása után szerintem abbahagyja. A Fidesznek pedig 18-ra kell csinálnia egy saját ellenzéket, mert stratégiailag jól jönne ki. Pl.: felvásárolhatná az LMP-t, mert egy ilyen típusú ellenzékkel a kártékony szint alá tudná csökkenteni a ballibek számát.
2013. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 rémuralom ***** válasza:
63%

Ha hihetünk Orbánnak, akkor 2014-ben még ő fog nyerni, mert még mindig gáz lesz. Ha 2018-ban még mindig bajban leszünk, akkor ismét ő fog nyerni. Ha 2018-ra jól fognak menni a dolgok, akkor elveszíti a választást. Ezt nem én mondom, ő maga mondta pár hete a WSJ-nek, hogy amikor jól mennek a dolgok, ő választást veszít.


Ha nem hihetünk neki, akkor meg bármi előfordulhat.

2013. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok jós és nem hiszek az ezoterikus dolgokban."


Hát ez az.


Lazításképp:


A Tűz Birodalma című film szerint addigra már rég a föld mélyéből előbukkanó és elszaporodó, a Földet pusztasággá perzselő sárkányok uralják majd a Földet.


A Terminátor szerint a Skynet.


Szóval az se biztos, hogy lesznek választások. :))

2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!