Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság miért divat lenácizni...

Manapság miért divat lenácizni mindenkit, aki szóvá tesz a baloldal számára kényes témákat, illetve aki kicsit is hazafiasan gondolkodik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Mert többre általában nem futja nekik, és ezt "mélymagyarozással" és társaival fûszerezik.

Tisztelet a kivételnek.

2013. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

Csak azok nácizák le akiknek az IQ-juk nem terjed 60-ig...


A balosoknak egy olyan rétege aki kő buta de egyébként ez fordítva is igaz amikor a kő buta jobbos le komcsizza a balost..aki egyébként valószínűleg a privatizációt tekinti jónak tehát abszolúte nem (az) (komcsi). Szóval mind a két oldalon vannak értelmiségek és hát a tudjuk kik..

2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok az a típus aki mindenhova zászlót rak,meg hasonló,nem is hordok bakancsot meg fekete ruhákat.

Ennek ellenére engem is leszoktak nácizni, bár a fasisztázás gyakoribb.


Van pár csoporttársam akik nagyon liberálisak, kicsit, mintha utópiában élnének.

Az elején leszögeztük, hogy tanulni akarunk és nem politizálni, az intézményben nincs helye politikai pártcsatározásnak.

Néha viszont akarva akaratlanul is előjön a politizálás és vitatkozni kezdünk.

Persze, azért elviseljük egymást és nem akarjuk megfojtani egymást.


Magamat jobboldalinak vallom, egyesek szerint viszont szélsőjobboldali meg fasiszta vagyok.

2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Náci, zsidó, hazaáruló, komcsi, fidesz-bérenc, fasiszta, libsi - ezek nem többek, mint üres szitokszavak, mint régen a hülye és társai voltak.
2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Mert ostoba életképtelen trollok, és mivel érvelni érdemben nem tudnak, natív köpködéssel próbálják ezt pótolni, hogy nácirasszistafasisztatrappistatarisznyarák...

Az ilyeneket eskü vissza kéne paterolni 1939-be, csak hogy lássák, mi is az a náci.

2013. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Olvastam egy cikket nemrég "Náci-e vagy? cimmel", igazából egy jelentéktelen bolond újságíró szerzeménye. Viszont annyiban érdemes elolvasni, hogy megismerjük az ilyen nyomorultak lelkivilágát. Ideológiai, vallási és gazdasági szempontok alapján vezette le. A lényeg, hogy mindenki náci aki nem azonosul a zsidó lélekkel(bármit is jelentsen:-)), gazdaságilag erős független, szabad Magyarországot szeretne, de már az is elég ha magában Magyarországot szeretne. Magyar terméket vásárol, magyaroknak szurkol a sporteseményeken, esetleg ne adj isten katolikus.
2013. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Na ez a "mélymagyarok" kedvenc kijelentése , meg a "magyargyülőlet".


És, hogy válaszoljak:


"aki kicsit is hazafiasan gondolkodik"


Ez mit jelent?

Kb. ez annyiban merül ki, hogy nagy-mo.-os -"árpisávos" ruházatban, teleaggatva mindenféle hasonló szimbolumokkal tüntetőleg vonulgat, miközben nem veszi észre , hogy bohócot csinál magából?


Nagy magyarnak tartják magukat, közben a magyar kultúráról, történelemről fogalmuk sincs!

2013. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dick Esmen ***** válasza:
63%
Nem tudom,eddig csak azokat láttam lenácizva akik zsidóznak és cigányoznak ezerrel.De persze nyilván csak hazafik.
2013. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Azért van, mert még nem telt el kellő idő a második világháború óta, amiben a hazafias eszmékre a győztesek ráhúzták a gonosz hugyos lepedőket. Ezért most az egész világ értékrendje kileng az éppen ellenkező irányba. Pár száz év, vagy még annyi se, és visszaáll.


Bár addig úgy hiszem maradandó károkat fogunk okozni magunknak.

2013. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

"Pár száz év, vagy még annyi se, és visszaáll."


60 év sem kell és nem lesz miért hazafinak lenni, nem lesz miért harcolni.

2013. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!