Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Ráhel közszereplő vagy...

Orbán Ráhel közszereplő vagy sem szerinted?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, és kell vele foglalkozni, mert az apja (lopott) pénze és befolyása nélkül sehol sem tartana.
2013. szept. 6. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az.


Aki közszereplő annak vállalni kell már az első perctől hogy a családja is azzá válik.


Nincs mese, hiszen még ha nem is ő az de könnyen közbeszéd tárgyává válhat a 100% ban közszereplő rokon vagy akár más esetben barát , üzlettárs miatt is.

2013. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ismert szereplő. Sima közszereplő. Igaz nem tudom mit ért el az életben (egy közgáz diploma azt csók) ha jókl tudom.. Az meg hogy most lesz esküvője?Legyen boldog a párjával:) Más is házasodott már meg.
2013. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Orbán anyja közszereplő? Tudnom kell!
2013. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen NEM az.
2013. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komplikato ***** válasza:
31%
Kérdezd erről a fölmenőjét aki közszereplőt csinált a saját gyerekéből a legaljább bulvársajtóban ...
2013. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem az. Gyakorlatilag még gyerek, és az apja miatt szidja mindenki. Az ilyen hü..lye barmoknak való a Blikk, meg a Velvet. Olvassátok azt.
2013. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rossz apát dobott neki a sors. Lehet, hogy tök normális a csaj. De az apja miatt megbélyegzik.
2013. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Politikus hozzátartózója főszabályként nem közszereplő.


Kivételt képez ez alól a nyilvánosságban önként (!), saját elhatározásból sokat szereplő, ott előszeretettel és gyakran megnyilvánuló hozzátartozó.


(pl. USA-ban a first lady)

2013. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Komplikato ***** válasza:
51%
5-ös Ha nem lett volna világos szerintem NEM közszereplő az illető. De látom valakinek nem tetszett, hogy leírtam az egyértelmű igazságot miért került szegény a szennysajtó reflektorába. Hát nem magától önszántából az holt biztos.
2013. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!