Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány évet bír ki még az...

Hány évet bír ki még az ország, vagy a lakosság, ha így folytatódik tovább a multik és a bankok pénz szivattyúja? És mi lesz, ha a lakosság egy olyan mértékben szegényedik, szakad le, ami már nem visszafordítható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Méghogy olvastad?

nemáhogy!Talán a szomszéd felolvasta.

Az ajtót meg ki ne nyisd!Mert már itt a Jobbik,hallod,kopogtatnak...

2009. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

:D


Ők nem kopogtatnak, ők berúgják. Úgy is kell! Francba a puhánysággal! Francba a kultúrával! Nincs idő okosnak lenni, most erősnek kell. Lenni. Hejj.

2009. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

az egész világon vannak multik. sehol nem CSAK a hazai termékeket lehet venni. az emberek rájöttek, hogy mindent nem képesek a saját országukban előállítani, ezért van az export és inport. ez nem egy negatív dolog, csak mostanság divat ezt szajkózni. ha ez nem lenne, nem tudnád feltenni a kérdésed az Interneten, telefonod sem lenne, stb.

ne ess kétségbe, ami itt van az messze van a nyomortól.

tudod nevetséges, hogy sokan az Interneten írogatják hogy jaj de rossz nekik, mikor a világ lakosságának egy része még telefont sem látott életében, diktátorok teszik tönkre őket, és éhezik.

na az nyomor.

2009. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%

inport,meg internet nagy betűvel.Na mégegy,akinek a szomszéd olvas.

Nem az a baj,hogy vannak külföldi dolgok(cabernet sauvignon-ból csak franciát veszek)

De az már baj,hogy pl a magyar termékeknél olcsóbban hozznak be valamit(azért mert kapnak rá eu-s támogatást,mjd,ha a magyar termelés,gyártás tönkremegy,akkor jól megdrágítják)Vagy szerinted nem?

2009. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

"A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad"!


Én egyetértek veled! De azzal nem, ha ezeket a dolgokat az emberek túldramatizálják.

És nagyon jót csevegtünk (kovács,BKV,éc,kopogtatnak), nagyon tetszik a humorod, és szívesen innék egyszer veled egy francia cabernet sauvignont... Örvendtem!

2009. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Már most sem mi fizetünk mindent magunk után, ezért kellett az IMF hitel.

Ha ezek az állatok felvesznek még egy rakattal, és nem csinálnak semmit, és kicsöpög ismét a kasszából akkor fogtok térdre esni barátaim. Nem mi fogjuk szétszórni, hanem a fejletlen duális gazdaságunk olyan hogy a végfelhasználás van a multik kezében (adó mentesen) és ők viszik ki folyamatosan.

Az exportunk is csak egy merő kozmetika, mert nem a mienk csak itt vannak, viszont az importunk az valós. És igen barátom , mindenütt vannak külföldi áruk de kb 70-870% ba hazaiak, ami nálunk a 40% ot is alig éri el, mert azt is eladták. Megszűnnek a támogatások, közlekedés 500 egy jegy 20 000 egy bérlet.

Az óvoda 50 000- az orvoshoz ha csak bekopogsz 30 000- a paneleseknek 30 000 fűtés, minden az egekbe.

Te meg kapsz 80-100 mert 25% os a munkanélküliség, és kenyérharc alakul ki az állásokért, hiszen a kkv k 30% beadta a kulcsot a versenyhátrány miatt. Az infláció sec perc és 15-25% ra dagad és vége mindennek. Aztán jönnek a megbízott nemzetközi holdingok akik kiárusítják a közműveinket és a földjeinket. Persze a keresőképes fiatalság nagyobb kivándorlásba kezd mint ami 56 ban volt és felszámolódik az ország. Meg sem álmodjátok hogy mennyire közel állunk ehez.

Lehet hogy neked nem kell villamos áram, vagy egyéb luxus, de sajnos a termeléshez kötelező mert ilyen a világ, és ha ezek a mai infrastruktúrális alapok bedőlnek, az a vég egy 21. századi országnak.

És én vagyok a gyere?

2009. nov. 2. 22:12
 17/20 anonim ***** válasza:

"És igen barátom , mindenütt vannak külföldi áruk de kb 70-870% ba hazaiak, ami nálunk a 40% ot is alig éri el, mert azt is eladták"

erről kérek valamiféle forrást. számokkal lehet dobálózni.. :)

2009. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

játsszunk óvodásat? hozni egy z-vel írandó.

fogalmad sincs róla, hogy ki vagyok, azt sem tudod, hogy férfi vagyok-e vagy nő. persze értem, kielégítő belekötni a másikba, ha nem találsz fogást rajta. jó magyar szokás a személyeskedés.

a szomszéd nem olvas helyettem, meglepődnél, ha tudnád, hogy fiatal korom ellenére hány, és milyen könyvet olvastam el.

a fórumokon , kommentelésnél, azonban a kisbetűvel való írás a szokás. ezért írok így.

2009. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"játsszunk óvodásat? hozni egy z-vel írandó."


Mit érdekel engem, hogy te hogy írsz, csak tudjam elolvasni!

2009. nov. 3. 13:54
 20/20 anonim ***** válasza:

21.56:Egészségedre!

Mondjuk mindig mondom,hogy lehet más a politika,csak ahhoz nem kellenének a politikusok.

Egyébként lehet nem mi sz@rtuk a spanyolviaszt,de a magyar humor az igen...

2009. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!