Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordonnak szerinted...

Bajnai Gordonnak szerinted melyik előadás tetszett jobban?

Figyelt kérdés

Az internacionálé vagy az uzievagy?

- internacionálé éneklés 2009: http://www.youtube.com/watch?v=pUAjMeqHH3A

-uzievagy előadás 2013 - http://www.youtube.com/watch?v=un1s237miEY



2013. szept. 12. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. szept. 12. 12:50
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem egyik sem.


Egy 4 gyerekes családapa szerinted mit szóljon egy ilyen meleges micsodához?

2013. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
az, hogy valami nem tetszik, nem ugyanaz, hogy nem áll ki érte. nekem nem tetszenek a néger lányok, sem a néger fiúk, de ha arról van szó, kiállok azért, hogy ugyanazok a jogok illessék meg őket, mint a fehéreket.
2013. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

"az, hogy valami nem tetszik, nem ugyanaz, hogy nem áll ki érte. nekem nem tetszenek a néger lányok, sem a néger fiúk, de ha arról van szó, kiállok azért, hogy ugyanazok a jogok illessék meg őket, mint a fehéreket.



Én pontosan fordítva látom.

Egy igazi remegő segggggű brazil csajt bevállalnék, vagy (nyilván nem egy bantu) négert is, de ha lehet ne jöjjenek ide. Nem akarok én mint a többség alkalmazkodni hozzájuk csak mert ők lesznek a kisebbség.

nE JÖLJENEK ÉS AKKOR NEM LESZ KISEBBSÉGI PROBLÉMA SEM.

2013. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Az az előadása tetszene legjobban, amelyen bejelenti öngyilkosságát és hogy előtte a családját is kiirtja, hogy még véletlenül se maradjon írmagja se.
2013. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
De még tapsol is hozzá a mocskos b*zija.
2013. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

"nekem nem tetszenek a néger lányok, sem a néger fiúk, de ha arról van szó, kiállok azért, hogy ugyanazok a jogok illessék meg őket, mint a fehéreket."


Miért illessék meg ugyanazok a jogok? Veled meg a hozzád hasonló droidokkal azonos jogok illessék meg! Vagyis semmilyenek.

2013. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

"Miért illessék meg ugyanazok a jogok? "


Mert nincs különbség magyar, afgán, orosz, japán, cigány, szlovák, néger, jobboldali, baloldali között. Egy fajba tartozik minden nép, minden ember. Ez kilencedikes biológia. Aki fajelméletről beszél magáról állít ki bizonyítványt...

2013. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!