Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért vagytok...

Fideszesek! Miért vagytok fideszesek? Szerintetetek tehet olyat ez a kormány, ami miatt másra szavaztok? Mi lenne az?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Apukám azért mert az mszpben csalódott, a Jobbikkal szimpatizál, de nem lát mögötte potenciált, más meg nincs
2013. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

A fedeszesek az mszp-t váltották le..

-utána történt egysmás-

Mi a kérdés?

El vagy veszve?

-

...

2013. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Van miből választani szerinted? Aki teheti (mint például én is), az elhúz ebből az országból, a maradék meg elég birka ahhoz, hogy bevegye ezt a demagóg dumát, ami nap mint nap megy a tévében és az újságokban. Egyik oldal sem jobb a másiknál, és félek, hogy '14 után még ennél is kutyább világ jön majd ránk... :(
2013. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintetetek tehet olyat ez a kormány, ami miatt másra szavaztok?"


Természetesen. A Fidesznek is sok hibás döntése van.

Ők sem lesznek mindig ilyen erősek és hosszú távon ugyan úgy eltűnhetnek, mint az MDF, SZDSZ, vagy akár a jelenlegi MSZP (ami mára csak az idősek pártja, a fiatalok körében 4-5% a támogatottságuk).

A fiatal demokraták is mára megöregedtek, a pártot Orbán tartja össze, ha ő visszavonul, szerintem ugyan úgy szétesik a Fidesz, mint a baloldal.


A helyzet az, hogy jelenleg még nincs jobb alternatíva, így valószínű maradnak még 4 évet hatalmon.

2013. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Eddig CSAK olyant tett, amiért nem szavaznék rájuk! Csak sajnos, egyenlőre még nincs senki, akire szavazhatnék.
2013. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Határon túli magyar vagyok. Igen, elsősorban azért szavazok a Fideszre majd, mert megadták nekem azt, amit elvettek régen a felmenőimtől. Másodsorban meg nem tudom, hogy ki lenne helyettük jobb?!
2013. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Határon túliak, remélem aki elmegy szavazni, az a megszorításokből is kiveszi majd a részét! Mert én pl valahogy nem értek vele egyet, hogy ti megszavaztok 1-2 fideszest, utána meg mi isszuk a levét. MErt ti csak támogatást kaptok tőlük, nekünk meg küldik a csekket, meg emelnek mindent. A Jobbik se jobb sokkal, de jobb. Csak én nem értek egyet a kötelező sorkatonasággal, sőt! Ellenzem! De azért még rájuk szavazok, mert ez az 1 szavazat semmit sem ér, és katonának már úgyse hívnak be, mert akkor dezertálok. De úgyse vezetik be, hisz nincs is rá keret.
2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Én a fideszre szavaztam,de nem fogom még egyszer őket támogatni,mert több dologgal nem értek egyet amit bevezettek.Úgyhogy ez nem igaz,hogy autómatice mindenki megint odaszavaz.Most már nagyon meg kell gondolni,mert messze nem teljesítenek ők olyan jól,de sajnos az ellenzékük is az.Nincs igazán kire szavazzon az ember.Csak a rossz és a rosszabb közül lehet választani.
2013. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
A Jobbik jó alternatíva a Fidesszel szemben, Korábban én is Fideszes voltam, de nagy csalódás lett. A Jobbik programja viszont 90%-ban olyan, amire szüksége van az országnak és a legtöbb problémára jó megoldást hozhat. Olvassatok bele, meglepődtök majd...pozitívan.
2013. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

Már megtette.

Az ellenségképet most a bankokban találták meg.

Sajnos bankok nélkül még soha senkinek nem sikerült gazdasági fejlődést,és tartósan nagy eredményeket a gazdaságban elérni.Azt még nem találták ki.

Ha ezt nem veszik Orbánék komolyan,akkor a szocializmusba jutunk,amit azért nem nagyon akarunk visszahozni.Bár az is lehet hogy Orbánnak "dejavü" érzése van,és ezen dolgozik,hogy visszahozza./államosítások,bankok elsorvasztása,a kisebb pártok ellehetetlenítése,non-profitos közmü...stb/

2013. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!