Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy a...

Mi a véleményetek hogy a Nemzeti Dohányboltok megjelenése óta 25%-al kevesebb cigit vesznek?

Figyelt kérdés
Ez 23 milliárd forint mínusz az államnak 2 hónap alatt, amit majd be kell tömni új adókkal, magyarul velünk fizettetik meg majd Lázár és a haverok trafikos ámokfutását.
2013. szept. 14. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még is hol kapják meg olcsóbban a cigit? 7 szomszédból talán 2nél olcsóbb a cigi, mint nálunk ...
2013. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezért töltik mostanában az emberek a cigarettákat.

Így olcsóbban kijönnek,mintha vennének egy doboz cigit.

2013. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A cigaretta forgalom csökkenése nem feltétlenül a trafikrendszer hozománya,mikor mi árultunk akkor is évről évre csökkent,olyan 3éve kezdődött az egész az akkori sorozatos jövedéki adóemeléssel.Persze nem szoktak le a dohányzásról,csak átálltak a vágott dohányra.

Azóta a helyzet csak rosszabb lett ,az hogy én nem nyertem az egy dolog,mert rajtam kívül ez senkit nem érdekel,de az egész pályáztatás,maga a pályázati anyag is nevetséges(barátommal próbáltunk egy olyan trafikost keresni aki nem politikai kapcsolatainak köszönhette az üzletet,de ezidáig nem sikerült) ,ami meg ebből kerekedett ki azt már mindenki látja.Ellátatlan területek ,máshol 8-10 trafik 200m-en belül,késve fizetés miatti szállítói letiltás amiből következik a hiányos választék.

A fekete piac vezetőinek kisújjában van a "szakma"azonnal reagáltak,az ökör média még reklámot is csinál nekik.Azt hittem lehidalok,mikor még térképet is leközöltek,hogy BP-en hol lehet venni feketén cigit.

Az meg hülyeség,hogy majd lecsukják őket,ki csukná le?

Mikor a cukrot hurcolászták Ukrajna felől már akkor is 200ezer volt kamiononként a tarifa,gondolom a ciginél ennek többszöröse.Biztosan van olyan ember aki napi 2-3 millióért hajlandó félre nézni,mert különben hogy a fenébe lenne itt az a sok cigi.

Na meg ott az új sláger a vágott dohány,azért meg ki se kell menni,itthon terem.Tele van velük a net.

Orbán Viktornak jobban meg kéne válogatni a munkatársait,mert ez a Lázár eddig még csak negatív volt.Személy szerint én már rég elküldtem volna egy téglagyárba a kemence mellé téglát pakolni..ott majd gondolkodhatna hajnal 3kor,az 50fokba,hogy mennyit is ér egy ember,ott talán már nem árthatna nekünk.

2013. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem lett kevesebb dohányos, sőt a fiataloknál még az is belejátszhat, hogy minél tiltottabb egy "gyümölcs", annál "édesebb", egyre többen rászoknak közülük.

Másrészről meg virágzik a dohányáru feketekereskedelme!

2014. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A dohány feketepiaca nemcsak az árak miatt nőtt, hanem mivel egyenetlen a dohányboltok eloszlása, kevesebb ember megy el állandóan dohányboltot kajtatni és egy ismerőstől megvesznek inkább egyszerre többet, olcsón.

Egyébként ebbe benne van egy kis dac is, mert a dohányosoknak megnehezítették a dolgukat és sokan dafke nem fognak boltba menni, vagy csak ritkán és veszik inkább kéz alatt, hogy rohadjon meg az is aki ezt kitalálta meg a sok csókos is, aki megkapta a jogot ellentétben olyan régi motoros trafikosokkal és vendéglátósokkal, kereskedőkkel szemben, akik évtizedek óta ebből éltek!

2014. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez volt a cél!
2014. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!