Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem költözik a magyarors...

Miért nem költözik a magyarországi cigányság nyugatabbi országokba?

Figyelt kérdés

Ha az életkörülmények jobbak Nyugaton, akkor miért nem távoznak tömegesen? Erre minden lehetőségük megvan az EU-n belül. Ha itt annyira rossz, akkor miért maradnak és miért mennek a magyarok ki helyettük dolgozni? Milyen akadályi vannak ennek. Ennyire miért nem kalandvágyók? Nem akarnak több pénzt, nem akarnak mégjobban élni?


Objektív válaszokat szeretnék, nem szélsőséges megnyilvánulásokat. Egyszerűen nem vagyok tisztában a jogi és emberi akadályokkal.



2013. szept. 15. 14:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A putris cigány még magyarul sem tud, nemhogy angolul vagy németül, nyelvtudás nélkül meg nehéz segélyért kuncsorogni. :D
2013. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a válasz sarkosított, de racionális.
2013. szept. 15. 16:49
 13/24 anonim ***** válasza:

"14:32, akkor Franciaországból meg Angliából miért toloncolták haza őket?"


Mikor, hol?

2013. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

2-3 éve volt hogy kivonultak Franciaországba a kátrányos helyzetűek, aztán pár hónapon belül a hatóságok haza is paterolták mindet (párat pedig lecsuktak mert a parkban elkapták és megölték a hattyúkat).


Az angliai ügy pedig ha jólemlékszem úgy szólt, hogy munkaígérettel csábítottak oda sok munkavállalót,aztán csicskáztatták őket, kb. ugyanaz mint Kanadában volt.


A svédországi esetet pedig asszem fölösleges taglalnom.

2013. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozni is kéne ahhoz h megéljenek.... Akkor már inkább ingyen pénz, annál nincs jobb.
2013. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Mit képzelsz magadrol hogy te itt egy egész népet el akarsz küldeni nyugatra ki vagy te a joisten?
2013. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Isten nem létezik, én meg halhatatlannak képzelem magam
2013. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Sokat hiszel magadrol kérdező.
2013. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdező voltam, de én is hasonló állásponton vagyok, így gondoltam, hogy a kérdés nekem is szólt. Nem értem miért baj ha valaki többet akar mint ülni a seggén és várni a halált, a világot a hozzám hasonlók viszik előre, bár az kérdéses hogy jó-e az a világnak....
2013. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Tudom nem a kérdező voltál csak felháborito mindenhol azt látom igy a cigány ugy a cigány .Azt mért nem kérdezte meg a kérdező hogy a magyarok miért nem mennek nyugatra?
2013. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!