Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tudják már normálisan...

Mikor tudják már normálisan elvezetni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Kétfarkú kutyapárt meg egymás anyukájának szidása a parlamentben, (ami számomra egy nagy iskola.) Egymás szidása és megalázása azért, hogy a másik kerüljön fel a ranglétrára. Ezt tudják.


Szerintem ez a parlament és politikusok egy nagy színjáték egy nagy színházban!


Ha valóban összpontosítanának, és nem gyerek módjára viselkednének, akkor talán úgy csinálnák, hogy az nekünk is jó lenne. És talán Magyarországról sem "emigrálnának" el külföldre dolgozni.



2013. szept. 19. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
A jelenlegi parlamenti pártok közül csak a Jobbik és az LMP oda való, hogy kihangsúlyozzák a bal és a jobb oldal ellentétét, meg kéne még 2 párt amelyik éppen, hogy csak bejutna.
2013. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem elég lenne egyetlen párt. Nem kellene ellenzék sem, minerk annyi párt? Egy elvezetné az országot.
2013. szept. 19. 20:27
 3/15 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha én vezetném egyedül.
2013. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként az EU dirigál, ha valami nem tetszik az EU-nak, azt a törvényt visszadobja Magyarországnak. És persze ők hozták a törvényeket. Kuka díj, digitális átállás, ketrec szabályozás, kutya chip, stb...
2013. szept. 19. 20:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Meg a dohánybolt.
2013. szept. 19. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Honnan a f#szból tudnánk mikór vezetik majd elnormálisan az országot????? Ja tudom mikór majd az ilyen f#sz fejüek is kimennek innnen külföldre, mint te.


És mi ez az egy párt rendszer?? Komcsi vagy?.

2013. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, menj aludni.
2013. szept. 19. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Amint kormányra kerül a Jobbik.
2013. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor a rock zenét is szabály alá vennék. Nem lennének hosszú hajú férfiak, ha jól tudom, a hosszú hajúakat nem nagyon szívlelik a skinek. Nem lehetne metal-t hallgatni.
2013. szept. 19. 20:53
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg a disco zenének is annyi lenne.
2013. szept. 19. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!