Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már ez a "diktatúr...

Nem unalmas már ez a "diktatúra van" duma? Van fogalmatok arról egyáltalán mi is az a diktatúra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én speciel már rosszul vagyok, ha valakitől ezt hallom..."diktatúra van"

Én unom.Nagyon is!

2013. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Én azt unom, hogy még mindig kurv*ra olyan a helyzet, amit diktatúrának címkézünk!
2013. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Fidetúra van.
2013. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
30%
Igaz, ez nem diktatúra, hanem viktatúra.
2013. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
#4! Ezt még nem hallottam de joooooo és igaz!
2013. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Focializmus van.

Ebben az országban csak stadionokat építenek orrba-szájba.

Csak már focistákat kéne keresni a mostani lúdtalpasok helyett.

2013. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

"Én speciel már rosszul vagyok, ha valakitől ezt hallom..."diktatúra van" "


Pedig még egy darabig ezt fogod hallani.

2013. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, a diktatúra szó napjainkban jelentésmódosuláson megy át. Eredetileg római tisztségviselő volt. Később önkényuralkodót jelentett. Ma már olyan mindenkori kormánytagot jelent, akinek nem tetszik a pofája.
2013. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Engem az idegesít, hogy az mszp lemásolja az őket ellenzők viselkedését. Először ugye Gyurcsány ellen szólaltak fel, mert egyértelműen kiderült hogy hazugsággal nyert választásokat, utána nem mondott le, a nép akaratának ellenére. Tehát gyakorlatilag úgy volt hatalmon, hogy a nép ellenezte ezt, és a tüntetőket szétverette a rendőrséggel. Ez azért közel van a diktatúrához.


Ehhez képest a fidesz egy olyan kormány, amilyen, de mögöttük legalább még mindig ott van a szavazók (nem az emberek, csak a szavazó emberek) nagy része. Tehát ez sztem sehogy se lehet diktatúra. Az mszp viszont megpróbálja eljátszani azt, hoyg a fidesz ugyanolyan mint az mszp, és hogy az mszp is egy lázadó, és a szabadságért meg a jóért harcolnak. :D


De a legnevetségesebb érv ez a híres "kétharmad". :D A szavazók kétharmada a fideszre szavazott, tehát diktatúra van... lol. (Mielőtt valaki elkezdené magyarázni nekem, értem én hogy az a bajuk hogy így "bármit" megtehetnek, csak a probléma az, hogy úgy tudom, még mindig nagyobb a bázisuk mint az mszp-lmp-meg együtt 2014 meg kitudja milyen szarral próbálkoztak még csapatnak...)

2013. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9! Csak arrol feledkezel meg, hogy az MSZMP-nek (tudod '89 elött) a választásokon mindig 99% körüli támogatottsága volt. Akk meg hivatkozás a 2/3-ad?
2013. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!