Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vagy az MSzp mutyizik...

A Fidesz vagy az MSzp mutyizik/mutyizott többet?

Figyelt kérdés
Az teljesen evidens hogy mindkét párt szétlopta/lopja az országot, az a kérdés hogy melyik űzte nagyobban?
2013. szept. 20. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"Károkozás szempontjából a Fidesz messze felülmúlta az elmúlt 100 év valamennyi kormányát."


Az a vicc, hogy ha most az MSZP lenne kormányon akkor meg ő rá mondaná ezt mindenki..


Amúgy a Fidesz mutyizott többet de az országnak az MSZP messze, messze többet ártott.

2013. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
naja a fidesz pont h probalja rendbehozni a sok xart amit az mszp okozott.
2013. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig úgy érzem, hogy az emberek nem jöttek rá arra, hogy a Fidesz és MSZP csak egy nagy csoportosulás jobb és bal keze. Nagyon szuperül működik hazánkban az oszd meg és uralkodj elve!


Az pedig, hogy nem történik semmi... nagyon jól tudta a Fidesz, amikor hatalomra került, hogy azt csinál, amit akar. 2006 volt a főpróba, ahol kiderült, hogy mekkora ellenállásra lehet maximum számítani és ennyi. Biztonság kedvéért létrehozták a TEK-et és élik világukat, mert az emberek inkább lelépnek az országból, mintsem bármit tennének azért, hogy jobb legyen itt élni és én meg is értem őket.


Ha, mondjuk teszem azt én eldönteném, hogy meghirdetek egy polgári engedetlenséget, szinte garantálom, hogy a magyar mentalitás szétverné a kezdeményezést egy héten belül. Több ilyen szerveződést láttam már tönkremenni, felesleges politikai és ideológiai viták miatt; ami azért nevetséges, mert a radikális jobboldalinak ugyanolyan rossz a kormány, mint a szélsőségesen liberális, vagy baloldali embereknek.


Majd, ha együtt fogunk tudni dolgozni, Magyarország is felemelkedik.

2013. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól mondta az utolsó. Az ördög jobb és bal keze című film szólhatna a Fideszről és az MSZP-ről is :)
2013. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!