Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az erre megbízott személy,...

Ki az erre megbízott személy, és hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés
Szerteném megtudni, kihez tudok fordulni, ha kritizálni szeretném a kormányt. Nem is kritika, inkább tanács. Tudom, hogy semmit sem érek el vele, de mégis jól esik, ha elküldöm néhány illetékes személynek! Arról van szó, hogy szeretném megkérni Magyarország Kormányát, a miniszterelnököt, akárkit, hogy akadályozza meg Szerbia EU csatlakozását! Vajdasági magyarként tudom, hogy milyen a helyzete az itteni magyarságnak, és nem tudom tétlenül végignézni, ahogyan Szerbia besétál az unióba! Történelmi eszköz áll MO rendelkezésére, akármit elérhetne, de csak tétlenül bólogat!
2013. szept. 21. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kösz, nem kérünk a tanácsodból a vezér mindenhez ért!

[link]


Üdvözlettel:

Miniszterelnökség

2013. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerbia és az Unió ??

ayayyyyyyyyy, nagy baj van itt gyerekek ... Persze az se volt kutya h minket bevettek, na szerencsétlenek azóta is törik az agyukat egy szűkebb Unió megalakításán, hiszen már így ebben a formában tulképpen pont az egész lényege veszett el.

Ha jól tudom, Frao + Németo + GB + Ausztria + Benelux + Denmark és a skandináv 3-as a szűkebb unió, ez csakis így tudna normálisan működni, és már jó ideje nem csodálkozok semmin, hogy lassan már Pakisztán is kéri a felvételét. agyrém ...

2013. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerbia nem lesz EU tag ha engedi ha nem Magyarország..


Szerinted ha mi véletlen engednénk a horvátok és a bolgárok engednék?


Az így is kettő ezek meg kettőt csettintenek és már a lengyelek meg mi se fogjuk engedni..


Nem kell aggódni nem lesznek ők tagok mostanában..

2013. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarország Kormányának (Miniszterelnökség) elérhetőségei:

Postai cím: 1357 Budapest, Pf. 6.

Telefonszám: 06-1-795-5000

Telefax: 06-1-795-0381


( [link] )

2013. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!