Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek elítélik a rasszis...

Szerintetek elítélik a rasszista cigányokat?

Figyelt kérdés

[link]


Cigányok önvédelemre hivatkoznak, de önvédelemből kimegy oda egy közlekedő autóhoz és veri szét csak úgy?


2013. szept. 24. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintetek elítélik a rasszista cigányokat?"

A többit meg se néztem. Nem, nem ítélik el őket. Ha így lenne, az összes ellen eljárást lehetne szinte indítani. Mindegyik utálja a fajtánkat, csak nekik szóvá lehet tenni, nekünk meg nem. Nekik is van saját kifejezésük ránk, mégse szól senki egy szót se ha hallja. De mi azt, hogy cigány ki se ejthetjük a szánkon.

A rasszizmus csak akkor kérdés, ha ellenük irányul.

2013. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem.

Ha rendesen el lennének ítélve az ilyen esetekben,akkor már nem annyira tele lennének a börtönök, hogy újakat kellene építeni.

2013. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetro ***** válasza:
24%
én elég sokat olvastam erről az ügyről. szerintem a törvény teljes félreértelmezéséről van szó ebben az esetben...
2013. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetro ***** válasza:
26%
Szeretem, amikor ilyen erős ellenérvek vannak :D
2013. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

A cigányokkal kivételeznek , van pozitív diszkrimináció.


Volt egy régebbi 2006-os eset,amikor két cigánybűnöző megölt egy férfit.

Ezt a kettő 6 évet ült börtönben, (Hármat előzetesben, hármat pedig azután, hogy a bíróság kimonodta: megöltek egy férfit, akivel előző este még együtt iszogattak)


Az elsőfokú ítélet megalapozatlan volt ezért fel lettek mentve.

45 millió kártérítést kapott a két cigánybűnöző.


Nemrég pedig kiderült, hogy tényleg ők követték el a gyilkosságot.

Nem is értem minek vacakolt a bíróság ennyit.Elsőre egyértelmű volt , hogy ezek gyilkosok.


De, vajon az a 45 millió hol van már?

2013. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

A liberális demokrácia lényege hogy a kisebbségekre van kihegyezve, az az a többség le van ejtve.

Szerinted?

2013. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetro ***** válasza:
18%

11.23

és mi liberális demokráciában élünk, ugye? :D

2013. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

"és mi liberális demokráciában élünk, ugye? :D"


Szerinted milyenben akkor?

Elég liberális ez.

A Fidesz csak egy kamu jobboldali párt,épp olyan liberális, mint az MSZP.

2013. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

"A liberális demokrácia lényege hogy a kisebbségekre van kihegyezve, az az a többség le van ejtve. "


Nem véletlenül: a mai, tanulatlan kisebbséget még könnyebben lehet hülyíteni mint a magyarokat így aztán az érné meg a politikusoknak ha ezek szaporodnának.


A kérdésre: szerintem elítélik őket de korántse fognak annyit kapni mint hasonló esetben a magyarok. ("10 cigány és egy nem cigány férfit vádoltak meg közösség tagja elleni erőszakkal." Fogadjunk hogy a magyar fog a legtöbbet kapni - hozzáteszem jogosan, de akkor a cigányok is kapjanak annyit már!)

2013. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa egy eset, amikor rasszista csoport rasszista indíttatásból rasszista csoportra támad.


1. Az autó skinhead utasai csak éjszakai pékséget kerestek egy cigányok lakta környéken. Aha, na persze.


2. A cigányoknál sem a népművészetük miatt volt "halál a magyarokra" feliratú bot, pláne irdatlan baromság azt feltételezni, hogy a többiek nem tudtak róla.

2013. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!