Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eurázsiai Unió! Kinek mi a...

Imre Pál kérdése:

Eurázsiai Unió! Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Szerintetek Magyarország számára előnyösebb lenne ha inkább oda tartozna. Vagy inkább az Európai Unió mellett teszitek le a voksotokat?

Kinek mi a véleménye?


[link]

[link]



2013. okt. 2. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Már többször volt itt kérdés, mindannyiszor megírtuk: nem időszerű, nem kivitelezhető. Sok oka van ennek. Többire keress rá itt.
2013. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
ezt nagyon bírom. a jobbosok ellenzik az EU-t, mert hogy Brüsszel diktál! Oké, de inkább Eurázsiai Uniót akarnak! De miért is? Azért hogy Brüsszel helyett ismét Moszkva dirigáljon? Az mennyivel lenne jobb? Semmivel!
2013. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Kelet az nagy úr lesz. Amerika megint bedöglött bezzeg Kína, ami óta Kína is egy kapitalista ország azóta ott ám kolbászból van a kerítés nem úgy ,mint a szaros amerika.
2013. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha elveszítjük a harcot az Európai Unióval, akkor lehet, hogy az Eurázsiai Unióhoz kéne tartoznunk. Amire az EU most képes, az elkeserítő és felháborító egyben, csak a kormány munkáját akadályozza és beleszól a belügyeinkbe is, amihez alapból semmi közük se lenne. Mióta a Fidesz van a kormányon, és nem hagyjuk magunkat a tőkéseknek, bankároknak és a pénzéhes multiknak, azóta ostoroz minket az EU, amikor az MSZP volt kormányon, akkor érdekes módon semmibe se szóltak bele, még a szemkilövetésekbe és a Parlament körüli kordon ügyébe se.
2013. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
A legjobb lenne mindkettő :)
2013. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

2#


Nem vagyok Jobbikos, jobboldali vagyok,de egyik párthoz sem tartozom.


Az Európai unió egy liberális szervezet.Úgy általában a liberális beállítottságú emberek azért szeretik, mert gyakorlatilag ez az ő Mekkájuk, az ő szekerüket tolja.

Kormányra tehetsz te akármilyen konzervatív-jobboldali pártot ,akkor is a liberális elvek diktálnak, csak kissé burkoltabban.


Magyarország kis ország, valahova tartoznia kell.


Én egy a magyarok számára etanolként emlegetett ,nyugat-európai országban nőttem fel.

Majdnem minden európai országban megfordultam már, úgy látom, hogy ez a domináns ideológia melyet diktál az EU , ez elpusztítja Európát.

Vagy, fogalmazzunk úgy, hogy ez az Európa a moslékban fürdik, vagy napi 3 doboz cigit szív.

Érted, nem?


Oroszországot sokkal európaibban tartom, szerintem sokkal inkább képvisel európai értékrendet, mint a mi Európánk.

2013. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!