Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy mondhat ilyet egy sportol...

Hogy mondhat ilyet egy sportoló, hogy a soroksári anyuka megérdemelte a halált?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én is szoktam futni , néha sötétedés után.

Akkor én is megérdemelném vagy minden anyuka akinek ilyenkor van ideje egy kis testmozgásra?



2013. okt. 3. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen logikát követünk, akkor bizony fel kell menteni a gyilkost. Hát tehet ő arról, hogy pont akkor futott arra a nő, amikor neki előjöttek a gyilkolási hajlamai?
2013. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

már szánja-bánja, de nincs jelentősége, ha egyszer egy ilyent megengedett magának még gondolati szinten is:


[link]

2013. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ilyen logikát követünk, akkor bizony fel kell menteni a gyilkost. Hát tehet ő arról, hogy pont akkor futott arra a nő, amikor neki előjöttek a gyilkolási hajlamai?"


Csak a vita kedvéért: a logikát követve, ha valaki megerőszakol egy nőt, akkor ő tehet arról, hogy utána börtönbe kerül. És ebben az esetben ez helyes is. Ha én nő lennék viszont, valószínűleg én is elmennék futni, mert az életnek nincs értelme úgy, ha rettegésben kell leélni, vagy a szabadságomat lekorlátozva. Volt rá esély, hogy ez meg fog történni vele? Igen, egy nagyon kicsi. Megérdemelte ezt a szörnyű halált? Nem.

2013. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

De ti, akik itt a lincselését támogatjátok a linkelt oldalakon és kurucon, ti normálisnak hiszitek magatokat?


Egy dolog, hogy baromságot írt, de ezt egy ismerősének mondta MAGÁNLEVÉLBEN. Hol a f szban élünk, Orwell 1984-ében, hogy ide jutnak a turbók? Jóhogy nem hallgattok le mindenkit NSA-módra és beköpitek azt, aki nektek nem tetszőt mond. A levéltitok intézménye ugyanígy létezik online is, szóval alaphangon egy polgári per indulhatna a fogadó, screenshotot készítő ellen.

2013. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
A fickó eredetileg elakart határolódni, de nagyon nem jött neki össze. Az elhatárolódást esetleg meg tudom érteni, de azt, hogy ilyen ostobán csinálta az érthetetlen. Kicsit jobban átgondolhatta volna.
2013. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte? Az érdemli meg a halált akik miatt az ember nem lehet biztonságban, akár egy esti kocogás során sem! Az a gyökér aki azt mondta megérdemelte, nos... Jobb ha nem írom le mit gondolok róla.
2013. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Azért a terjesztőnek is van gerince, hogy a saját nevét a biztonság kedvéért kitörli... Arccal még szép, hogy nem vállalná. Semmivel sem jobb, mint akivel levelezett.
2013. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16%

Ha olyan lennék mint ő, akkor azt kívánnám neki, hogy az ő szerettével is történjen ilyen!

De inkább hagyjuk békén, szegény valószínűleg értelmi fogyatékos.

2013. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!