Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az antirasszsita vita videóról?

Figyelt kérdés

Ez a videó a 2009-es(!) Antirasszsita világnapon készült - 60 perc


http://www.youtube.com/watch?v=Me4XOVpATos


Légyszi csak az válaszoljon, aki végignézte, mert csak így van értelme beszélni róla.



2013. okt. 4. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Antirasszsita? Az mi? 3-szor is így írtad, akkor biztos nem hiba :)))
2013. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ashi válasza:
54%

#1 ööö... esetleg elírta, majd másolta a szöveget?

Nem lehetne a kérdésről beszélni, pláne hogy nyilvánvaló, hogy elütésről van szó és nem helyesírási hibáról? Ne offoljunk már.



A témához szólva, én láttam régebben ezt a vitát, kb amikor kikerült a bombagyárra, és az a véleményem, hogy ezt a videót kötelezően le kellene vetíteni az iskolákban és a tvkben is!


Egyébként szánalmas és nevetséges, hogy ez a Mérő gondolkodást, pszihológiát és kommunikációt tanít egyetemeken(elte)! Nem foglalkozik a tényekkel, nem tud érvelni, csúsztat (kvázi hazudik), amikor lebukik akkor meg úgy viselkedik mint egy óvodás. Akkora baromságokat mond néha, hogy ilyen embernek seprűt se adnék a kezébe, hogy az utcát seperje.

2013. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

A videót nincs lelki erőm több mint egy órában végignézni de az antirasszistákról leírom a véleményem:


Ha én fogom magam és úgy döntök, hogy kimegyek Németországba dolgozni, teljesen jogosnak és természetesnek veszem, hogy a német az úgy fog utálni mint a szart, hiszen azzal hogy én szarért húgyért megcsinálom a munkát, az ő munkáját veszem el.


Egy másik jó példa talán Izrael. Ott már nem konkrét ok és érdek miatt fognak utálni, hanem mert egy mocskos gój vagyok. Úgy gondolom, hogy ha én vagyok annyira idióta, hogy oda megyek, akkor engem jogosan is utálnak és nem kezdem el verni ott a tamtamot, hogy dehát változtassák meg az ország törvényeit, mert márpedig engem ott mindenki köteles szeretni.


Abból kiindulva, hogy valaki antirasszista, számomra az következik, hogy nem ahhoz a néphez tartozik, melyben épp él. Akkor pedig ne várja már el egy húsz vagy százezer idegen egy teljes országtól, hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodjon.

2013. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Összegezve:


A rasszizmust teljesen jogosnak és helyénvalónak tartom, az antirasszizmust betegesnek és természetellenesnek, ráadásul jogszerűtlennek is, antidemokratikusnak.

2013. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ashi válasza:

#3 " Ha Rómában jársz, viselkedj úgy, mint a rómaiak."


egyébként igazad van, persze vannak határai a "behódolásnak" is, de el kell ismerni az őshonos nép felsőbbrendűségét.

A videót pedig ha ráérsz nézd végig, nagyon tanulságos.

2013. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Köszönöm az idézetet, én is így gondolom. Természetesen ezzel nem azt akarom sugallni, hogy az idegeneket irtani vagy megverni kell, de azért ne úgy jöjjenek már ide hogy nekik hú de micsoda jogaik vannak az országban és az őslakosság köteles hozzájuk igazodni.


A videót közben végig néztem, nagyon szépen köszönöm.

2013. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Matematikus hogy közölhet olyat, hogy "apja cigány, anyja cigány, de ez logikailag nem jelenti azt, hogy ő is cigány". Dafuq? Akkor mi? Logikailag is cigány...


Mérő egyébként az én szememben nagyon csúnyán elvesztette a vitát. Lehet, hogy nem készült fel megfelelően, lehet, hogy Tomcat jobban vitatkozik, de függetlenül ettől, nagyon béna érveket tudott hozni

2013. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ashi válasza:

#7 Mi az hogy nem készült fel? :) Mérő kommunikációt, gondolkodást, pszichológiát tanít az egyetemen, ráadásul "antirasszista szaktekintély". Ennek ellenére nyilas fajról dumál és hasonló színvonalú példákat hoz fel...

Persze a liberálisok legnagyobb ellensége a száraz tények :D És nincsenek hozzászokva, hogy csúsztatáson érik őket.

2013. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én végignéztem, egyértelmű, hogy Tomcat volt a vita győztese.
2013. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!