Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hány albán állam lesz még?...

A Hány albán állam lesz még? Kérdés mintájára eljátszottam a magyar gondolatokkal is, linket is írtam. Hány magyar állam jöhet létre?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__2.. - Hány albán állam lesz még? így lehetne Hány magyar állam lesz még?


A Partium északi részén kiszakadhat egy állam és Székelyföldön is létrejöhet egy. A megmaradt Erdély magyarlakta területei alapíthatnak mégegy magyar államot. Akkor az ukrajnai magyarok egy magyar-ruszin államszövetségben hozhatnak létre államot. Akkor a szlovákiai magyarok állama is létrejöhet Magyar Szlovákiai Köztársaság néven. Aztán Burgenland és Vajdaság,a két magyar autonómia szakadhat ki az anyaországából. Utána Magyarország után az USÁ-ban él a legtöbb magyar. Ott is létrejöhet egy magyar állam.


2013. okt. 5. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
A nemzetközi jogról hallottál már? Sok érdekes, vicces dolgot lehet belőle tanulni, például, hogy ne tegyél ilyen kérdéseket.
2013. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem várható új államok létrejötte a térségben a következő évtizedekben, talán Bosznia fog szétesni.


A határon túli magyaroknak nincsenek függetlenedési törekvései, egyedül Székelyföldön van egy jelentős autonómia törekvés, de ott sem elszakadás, mivel a régió teljesen Erdélybe, Romániába van integrálódva.

2013. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: és te tudod,mik azok az emberi jogok? Az egyik például az,hogy ne sértegesd az embereket. Én nem foglak sértegetni,mert nem süllyedek le a te szintedre. Második válaszoló: Szerintem is igazad van,köszönöm szépen a válaszodat!
2013. okt. 5. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ismerem az emberi jogokat, ránk az Európai Emberi Jogok Egyezménye érvényes, ami nem tartalmaz olyan tiltást, hogy "ne sértegesd az embereket".
2013. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

"Első válaszoló: és te tudod,mik azok az emberi jogok? Az egyik például az,hogy ne sértegesd az embereket"


Ilyen emberi jog nincs :)

2013. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Első válaszoló: és te tudod,mik azok az emberi jogok? Az egyik például az,hogy ne sértegesd az embereket"



Esetleg az emberi méltósághoz való jogot lehetne egy agyrém értelmezés árán ide bevonni, de akkor már a szólásszabadság is emberi jog :)

2013. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Tekintve, hogy az emberi jogok az államokat kötelezik, természetes és jogi személyekkel szemben, és mivel én nem vagyok állam, illetve nem is képviselek államot, az emberi jogoknak itt nincs túl sok relevanciája.
2013. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De a sértegetés az már az emberi méltóság megsértése. És a nemzetközi jogban sincs benne az "ne írj ki ilyeneket". Szólásszabadságról hallottatok már? Azt írok ki amit akarok, feltéve ha nem sért emberi méltóságot vagy valamilyen más törvényt.
2013. okt. 7. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt írsz, amit akarsz, amire én is azt írok, amit akarok. Ennyi.
2013. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem mondta, hogy tiltja a nemzetközi jog a hülye kérdéseket, mindössze ha ismernéd, akkor nem merülnének fel benned. Minden jogod megvan tudatlannak maradni, csak nem előnyös.
2013. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!