Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért költenek több milliárdot...

Miért költenek több milliárdot stadionokra? Ennyire gazdag ország vagyunk?

Figyelt kérdés

Ugyebár mostanában igen rákaptak a stadionépítésekre.

Miért?

Meglett az 1millió új munkahely.

Az utak nagyszerű állapotban vannak,minden happy stb...

Ezt a pénzt miért nem a fontos dolgokra költik?

Puskás Öcsiék is a grundon tanultak meg focizni rongylabdával és akkor a brazilokat is megvertük,most meg a románoktól is kikapnak ezek a falábúak.



2013. okt. 6. 18:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

Rengeteg felesleges dologra költenek.


A miértjét én sem értem.


A magyarok nem jók a fociban, azt a sportágat kell támogatni amiben jók.

2013. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

A kormány szereti a focit és a sportokat.

A kenyér mellé cirkusz is kell.

Az ország állítólag foci EB-t és hosszú távon még olimpiát is akar rendezni.

Kérdéses ez tényleg kell-e, Görögországnak hosszabb távon inkább ártott az olimpia, csak még jobban eladósodott.

2013. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha mindíg azt mondogatják hogy x y pénzből hány lélegeztetőt meg defibrillátort lehetne venni. Erre hivatkozva akkor ne csináljunk semmit. A sport az egészség alapja. Most a stadionok vannak soron.De épültek már uszodák is. A kormány támogatja a sportot. Az előző kormány meg a bankokat és a multikat. El kell dönteni mejik a jobb.
2013. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Mert I. Viktor Őfelsége szereti a focit.
2013. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

Nem lennének jobbak se az utak, se a kórházak felszereltebbek, se okosabbak a gyerekek attól az 5-6 milliárdból.

Ez csak kis pénz az éves költségvetésben.


Van annyi fociszerető az országban, hogy megérdemli a sport.


Az mszp úgyse költött semmit sportra, mégse lett jobb az egészségügy, se az oktatás, se az utak pedig 8 évig voltak hatalmon és 3 elnökünk is volt, mégse jártak sikerrel...

2013. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Talán, mert stadionépítésből sokat lehet lopni, de erre mondom én, hogy akkor építhetnének inkább autópályát, csak csurogna a zsebbe pár milliárd abból is.
2013. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert munkahelyet NEM TUDNAK teremteni. Az ugyanis egyrészt nehéz, másrészt meg nem az állam feladata.
2013. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 bumbi02 ***** válasza:
92%

Az mszp úgyse költött semmit sportra, mégse lett jobb az egészségügy, se az oktatás, se az utak pedig 8 évig voltak hatalmon és 3 elnökünk is volt, mégse jártak sikerrel...



Ja végülis az utakra semmit nem költött az MSZP a 8 év alatt, és 2002 és 2010 között 0 forintból építettek 650km autópályát..: ) Értem én a logikáát!:)

2013. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%

A bukott balt zavarja, hogy nem a bankokat és az ő befektetőiket pénzelik.


Mszp 8 évig végig hazudott (ők mondták), nem csoda hogy belekötnek abba ha valaki valamimi hasznosat csinál.

2013. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Az mitől sportra költés, hogy felhúznak pár stadiont? Az emberek elsöprő többsége nem stadionokba jár sportolni, oda csak azért megy, hogy focimeccset, koncertet, vagy valami egyebet nézzen(!), nem azért, hogy csinálja. Ha ennyi pénzből mondjuk az iskolákba építettek volna tornatermeket, ha már mindennapos testnevelés, szerintem egy szót nem szólt volna senki.
2013. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!