Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a kampánycsend...

Egyetértesz a kampánycsend eltörlésével, ami megakadályozná azt, hogy egyes pártok visszaélhessenek vele, mint például a baloldali összefogás Baján?

Figyelt kérdés
A kampánycsendsértéssel való vádolgatással eddig lehetett trükközni, hogy megismételjenek egyes szavazókörzetekben választásokat, ha a vesztes fél nem törődött bele a kudarcba, hanem fordítani akart az eredményen. Szerencsére jövőre már nem ismétlődhet meg az, ami idén Baján történt, többé nem csinálnak bolondot a vesztes pártok a lakosságból azzal, hogy feleslegesen megismételtetik a szavazást önérdekből.

2013. okt. 14. 13:17
1 2
 11/16 Dick Esmen ***** válasza:
Ha nem lesz kampánycsend,akkor a szavazás napján elszabadul a pokol.
2013. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Joe Makepeace ***** válasza:

A kérdésben lévő "kampánycsendsértés" meg olyan, hogy nem az a gond, hogy "kampánycsendsértés" történt, hanem a szemét mocsok fidesz még embereket is fölbérel, hogy övék legyen a szavazatok többsége, nem tudom mire vannak úgy fölháborodva, amikor a pártelnöküket 1240 a 1241-hez arányban választották meg (az nem túl demokratikus),

meg gondolták egy-két embert "megfélelmlítenek" arrafelé, csak hát kicsik ők ahhoz...

Félnek, mert tudják a nép normálisabbjának már tele ővelük a pince meg a padlás is...

A kampánycsend amúgy is olyan röhejes: a plakátokat is beszedik az utcáról kampánycsend idején?

Nevetséges...

2013. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Macungo ***** válasza:

Itt az ország hülyébbik fele.. Szerintem, jó hogy eltörlik, nem lehet visszaélni vele, ahogy a ballib együtt csinálta.


Szerintem az aki a kétharmadot csalással nyerte a Fidesz állítást kiirta mélységesen hülye még nálunk is. Biztos az MSZP nem vette észre, hogy a Fidesz ekkorát csalt.. Okoska..


Ekkorát nem lehet csalni nincs annyi busz ebben az országban, hogy szállítsa a kéretlen szavazókat. Atyaég...


Egyébként én ha elindulok szavazni akkor már tudom kire fogok, nem a fülkében találom ki, gondolom a többség így van ezzel. Tőlem kampányolhatnak a szavazókőr előtt, nem fog sokat számítani..


De lehet, hogy az ország okosabbik fele ott dönti el kire szavaz, miután körbeudvaroltatta magát.

2013. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Shai-Hulud ***** válasza:

"Szerintem, jó hogy eltörlik, nem lehet visszaélni vele, ahogy a ballib együtt csinálta."

Nem azért mondom, de most ugye éppen a Fideszt marasztalta el a bíróság (és nem a gonosz ballib) a kampánycsend megsértéséért.

Tudom, most jön az, hogy a bíróság is gonosz ballib...


"Egyébként én ha elindulok szavazni akkor már tudom kire fogok,"

Te igen. De sokan vannak, akik arra szavaznak, akit utoljára hallottak. Vagy aki megzsarolja őket, hogy nem hívják be közmunkára, ha nem XY-ra szavaz... Tudod sok visszaélés van ám a szavazások körül. (És nem csak az egyik oldalon.)


Az, hogy eltörlik a kampánycsendet, csak azt fogja eredményezni, hogy ezek a visszaélések sokkal direktebbek, sokkal közvetlenebbek, és sokkal durvábbak lesznek. Persze, a választók jó részére (akik tudják, hogy kire és miért szavaznak) ez hatástalan lesz.

De ha megnézed, a kampányok nem is a stabil választókat akarják meggyőzni (mert azokat nem lehet), hanem a bizonytalanokat. Az ő szavazatukért így viszont sokkal durvább lesz a versengés.


És szerintem ez nem jó.


Pedro

2013. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Joe Makepeace ***** válasza:

(halló)..."Itt az ország hülyébbik fele.."


Látom bejelentkeztél...


Egyébként én tudom és mindíg tudtam hogy kire akarok szavazni, néhány bizonytalant lehet megnyerni, de azok közül is csak a hülyébb embereket!... Okoska...


Egyébként tényleg a Fideszt marasztalták el és kiderült:CSALÓK, és nyugodjatok meg: elcsalták a 2010-es választást, és a szavazáson csalás nem csak a fülkékben történhet, de amúgy ha rajtuk múlna nem jöhetnének be a külföldi megfigyelők sem, már így is 10% a parlamenti küszöb, már így is egyfordulós lesz a választás, ráadásul szavazhatnak a tenyeres-talpas székely parasztgyerekek is, nem is értem mi közünk van őhozzájuk? Majd mehetnek a bosnyákok is szavazni Horvátországba, mert egyszer Jugoszlávia volt?

Ti ilyen szemét bandát akartok újra az ország élére, aki jobb híján annyit tud fölmutatni 3 és fél év országrombolás után, hogy "emútnyócévezik"? Csak gratulálni tudok! Okoska...

2013. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Macungo ***** válasza:

"Egyébként tényleg a Fideszt marasztalták el és kiderült:CSALÓK, és nyugodjatok meg: elcsalták a 2010-es választást"


Ilyen nem volt leírva, hogy a Fidesz sértett jogszabályt. És az hogy Te azt mondod, hogy 2010-ben csaltak, még nem lesz igaz. Ilyeneket én is tudok a levegőbe mondani, hogy szerintem az MSZP az összes általa nyert választást elcsalta, legalább annyira mint a Fidesz, de ez még attól nem feltétlen az igazság. Hisz te se láttad én se láttam... Csak utálatból "feltételezed"

ez pedig már elég gyerekes..



"amúgy ha rajtuk múlna nem jöhetnének be a külföldi megfigyelők sem"


Ezt már megint hol álmodtad? Azért mert a baloldalon valaki azt mondta?! Itt egyedül a Fidesznek érdeke a külföldi megfigyelők jelenléte, amennyiben nem balliberális tábor szülöttei kizárólag.. Mert a magyar baloldal tudja,hogy úgy se nyerik meg a választást, de ezzel fognak jönni, feketítenek és hazudnak mint Baján.



"már így is 10% a parlamenti küszöb, már így is egyfordulós lesz a választás"


Mi a baj a 10 %-al??? Ne legyen már olyan párt a parlamentben aki a szavazott lakosság legalább 10 %-ának a bizalmát nem élvezi.. MIért jó, hogy az SZDSZ mindig meglékelte az MSZP-t jóformán ők kormányoztak, majd az MSZP kisebbségi kormányzásra kényszerült... Az mire volt, jó, hogy nem tudtak miattuk kormányozni???


Az egyfordulót az Önkormányzati választások esetében az MSZP szüntette meg.. Így olcsóbb és számtalan EU-s ország is egyfordulós mint pl.: Németország.. Vagy ettől ők se demokratikusak. Plusz olcsobb az egy forduló, az MSZP-t is ez motiválta, senki nem mondta rájuk, hogy anti demokratikusak...


"ráadásul szavazhatnak a tenyeres-talpas székely parasztgyerekek is"


Az MSZP is elismerte, hogy nem számottevő hisz egy-két mandátumról van szó, ezen semmi nem fog múlni..A székelyek emberekre írt jelzőidet nem is minősítem... Csak annyit, hogy te biztos felismered a hasonszőrűeket...


"nem is értem mi közünk van őhozzájuk"


Sajnos nem sok, de ez a hozzád hasonlóak miatt történt így... Az ilyenek szoktak papolni, hogy milyen szemét ez az ország, nem tudnak összefogni, összetartani az emberek, ozt ilyeneket írsz..


"Ti ilyen szemét bandát akartok újra az ország élére"


NANÁ!!!



"aki jobb híján annyit tud fölmutatni 3 és fél év országrombolás után, hogy "emútnyócévezik"? Csak gratulálni tudok! Okoska..."



Bár az MSZP tudna elmúlt nyolc évükre hivatkozni, hogy ezt is meg azt is megcsináltuk meg ez is meg az is jobb lett..


Én millió olyet tudok mondani amit a Fidesz csinált 3,5 év alatt... De neked felesleges..


Te nyugodtan szabazz az MSZP-re az OKOS döntés.

2013. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!