Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is az LMP a leghitel...

Szerinted is az LMP a leghitelesebb párt?

Figyelt kérdés
Én 2014-ben rájuk fogok szavazni, mert tisztességesek, hitelesek. Növeli irántuk a szimpátiámat az a tény, hogy utája őket a többi (idióta/aljas) ellenzéki párt.

2013. okt. 16. 09:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nem, az egész 4 éves működésük azt bizonyítja, hogy nem lehet más, és a pártszakadás óta az lmp kifejezetten ráállt a fidesz retorikájára
2013. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is. Akkor már ketten vagyunk.
2013. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
nyilván nem az anyagiak miatt politizálnak.
2013. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Szimpatikusnak szimpatikus, én csak azon gondolkozom, vajon tényleg függetlenek, önállóak-e?Sajnos nem sokat tudni róluk...
2013. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 szántóvető ***** válasza:
73%
nem.
2013. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

szvsz a jobbik, de tény, hogy az lmp is normális párt, viszont mivel a jobbik inkább olyan tervekkel rendelkezik amivel azonosulni tudok, így nem az lmp-re fogok szavazni.


Az ellenzéki pártok pedig mindenkit utálnak, még egymást is...

2013. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Én is a Jobbikot tartom jobbnak, hitelesebbnek, de ha a Jobbik nem indulna akkor valószínűleg én is az LMP-t támogatnám.

Az biztos hogy Fidesz, MSZP, DK, Együtt és a haverjai kizárt.

Szerintem értelmes ember nem szavaz ezekre a pártokra!

2013. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Az LMP-vel az a baj, hogy valószínűleg a Fidesz gründolta össze. Egyes elméletek szerint ha az LMP nem jut be a Parlamentbe, akkor nincs Fideszes 2/3-ad ugyanis a kompenzációs listákról az MSZP és Jobbik többet kapott volna.

Meg ugye ott volt az is, hogy a kopogtató cédulák nagyon hirtelen gyűltek össze nekik az utolsó pillanatban..

Sajnos ma az országban az egyetlen választóképes alternatíva az MKKP.

2013. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
kizárt
2013. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

hát ha azlmp megtér és továbbá a fideszt támogatja, akkor az lmp egy jó párt lesz, de még nem tért teljesen jó útra!

még kicsit kommunistás az egész párt!

2013. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!