Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok azért imádják a...

A liberálisok azért imádják a cigányokat, mert a szélsőjobbosok utálják őket?

Figyelt kérdés

Ugyanis a cigány kultúra egy nagyon konzervatív, hagyományra, családra, ősi hitre, más kultúráktól való elzárkózásra, teljes mértékben anti-liberalizmusra épülő kultúra.


Gyanús, hogy a liberálisok ezt támogatják, de a jóval befogadóbb és több nemzetközi, nyugati hatást felvett magyar kultúrát pedig ellenzik.



2013. okt. 17. 20:19
1 2 3
 1/26 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Imádja őket a rosseb.

Nem tudom, te honnan veszed az ilyen zöldségeket. Én liberálisnak vallom magam, bár nem bal, hanem jobboldalinak (én még az EREDETI liberális eszméket vallom). És messze nem lelkesedem a cigányokért.

Úgyhogy szerintem ne általánosíts!

2013. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

A muszlim kultúrát is szereti a sok pinko nyugaton, ez tapasztalat.

Pedig az még a cigánynál is konzervatívabb és nagyon szexista, vallásos, anti-liberális.


Fogalmam sincs, hogy miért vannak érte oda.

Ha a japán kultúrát szeretnék azt megérteném, hisz az egy magas rendű kultúra és a japán emberektől csak tanulhatunk.

2013. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

A liberálisok kb. mindent imádnak, csak minél kevésbé legyen Hitler és náci.


Amúgy meg elég jó viccnek, amit leírtál a cigányokról.

2013. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 ConnectCare ***** válasza:
63%

A liberálisok sem imádják a cigányokat.


Amire törekednek az az, hogy Magyarországon mindenkinek, függetlenül attól, hogy cigány, néger, hajléktalan vagy akár meggyőződéses skinhead ugyanazok a jogok járjanak. Természetesen ezek a jogok néha ütköznek egymással, kizárnák egymást és akkor az a jog, ami korlátozná másnak a jogát tovább nem "nyújtható", ott lesz a határa, ahol még pont nem sérti más jogát.


Nem kell ahhoz imádni a cigányokat, hogy valaki azon a véleményen legyen, hogy a "mindenkinek ugyanazok a jogok járjanak" eszmébe beletartozik az is, hogy Kolompár Renátónak is járnak azok a jogok, mint nekem. Őt sem érheti jogaiban hátrány azért, mert cigány.


Ez nem cigányimádat, ettől ugyanúgy elvárás az is, hogy ha bűnöző, kerüljön bíróság elé, ülje le azt, amit nekem is le kellene hasonló esetben. Ne legyen neki semmivel se jobb, mint nekem. De csak cigány származása okán ne érhesse hátrány.


Ezt nagyon egyszerű úgy látni, hogy a liberálisok a cigányok pártját fogva küzdenek a többségi társadalom ellen, de ez nem így van. Ha holnap bevezetik, hogy a kedves kérdező ezt a kérdést nem írhatja ki ide, mert elveszti a szólásszabadsághoz való jogát a liberálisok az ő jogaiért is ki fognak állni.

2013. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
A cigánypátyolgatás fogékonyságot jelent a bűnözésre.
2013. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

Hát 4., lehet , hogy elméletben így működik a liberalizmus, de a megvalósítás erősen különbözik.


Volt egy közelebbi ismerősöm, akit egyszer bántottak a cigányok, ezt bele akarta tetetni egy újságba, hogy az emberek legyenek óvatosak, vigyázzanak.Tudod mi történt?

Egy lap sem vállalta ,mert az ismerősöm kikötötte , hogy legyen benne, hogy cigányok voltak az elkövetők.


Ez nem a szólásszabadság korlátozása?Hogy tilos leírni?


Vagy ez rasszizmusnak minősül?


Az én hivatásomban, amit ebben a tudományágban elértek, minden a tapasztalatokra épül, így tudott kifejlődni.

Mivel én is ilyen beállítottságú ember vagyok , én is a tapasztalatokra építek.


Hisz ha nem így tennék, és csak egy naiv liberális lennék, kitudja lehet már hullazsákban feküdnék, vagy lebénulva.

2013. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
a liberálisok és a libbolsik mindent imádnak, ami a magyar embernek rossz: imádják az internacionalizmust, imádják a multikat, imádják az antantot, imádják a cigányokat, imádják a magyarellenes eu-sátánokat (baromzó, vivienn reding, martinculc, kón bandita, tavares), imádják a magyarellenes usa-sátánokat (soros, obama, clintonné) imádják a szovjet tankokat, sztálint, lenint, a szemkilövetést! mindent imádnak, ami a magayr népnek rossz!
2013. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

nem imádja

am nem gyűlöli zsigerből, és nem általánosit

2013. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%

és ki utálja a magyar kultúrat?

ezt max ti hiszitek

meg a nagy melldöngetés visszataszító amit ti "igaz magyarok" csináltok

2013. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
és egy liberális a 7eshez hasonlókat sültbolondnak tartja és mindaddig mosolyog rajtuk, amig azok állami pozícióba nem kerülnek
2013. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!