Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik még olyan szervezet,...

Létezik még olyan szervezet, amelyik hasonlóan "masírozik" és próbál a bűnözéssel szemben fellépni, mint régen a gárda?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Először is szögezzük le, hogy a Gárda sem ezért volt, csak azt a látszatot keltette. Szidták a rendőröket, közben ők is csak századmagukkal mertek kimenni a cigányok elé.


Nem hiszem, hogy létezik ilyen szervezet manapság amire te gondolsz.. Ha igen eléggé nem tesznek semmit. Elég sok cigánybűnözés volt a közelmúltban - akik megszöktek vagy Pl. a rendőr feleségének gyilkosa stb. -, ennek ellenére sehol nem voltak.


+ csak képmutatás, hogy segíteni karnak, egyet sem láttam még sem árvízvédelemnél sem sehol ahol dolgozni kellene.

2013. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Biztos van, de nem érnek semmit.


Akik még próbálnak segíteni azok a polgárőrök. De tudjuk, hogy már az ők számuk is csökken és túl sok az idős közöttük. Persze le a kalappal előttük, hogy segíteni próbálnak.

2013. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

"Szidták a rendőröket, közben ők is csak századmagukkal mertek kimenni a cigányok elé."


De legalább kimentek. A rendőrök sem néhányan, sem századmagukkal nem mennek ki.

2013. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

OFF:


"+ csak képmutatás, hogy segíteni karnak, egyet sem láttam még sem árvízvédelemnél sem sehol ahol dolgozni kellene."


attól még hogy a TV nem mondja be, még nem jelenti azt, hogy nincs is ilyen...

[link]

[link]

[link]


akár szeretjük a gárdát akár nem, de attól még szép dolog, hogy segítenek az árvizeknél szerintem...

2013. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen szervezetek.

Az új gárda meg már csinál már ilyet.

2013. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

"A rendőrök sem néhányan, sem századmagukkal nem mennek ki."


Még nem hallottam olyanról, hogy nem mentek ki. Mindig ki kell menniük. Attól hogy a te fejedbe ezt bebeszélte valaki csak sajnálni tudlak. Legfeljebb nem 5 perc alatt érnek ki, mert 100 cigányhoz 2-en nem mehetnek ki ez szabály...

2013. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

"én láttam őket árvízvédelemnél épp lopták szét az elhagyott házakat aztán ellőttek néhány pózolj homokzsákkal képet amit feltoltak fészire hogy a turbóknak legyen mire nyáladzani."


Ez a baj. Az a maradék amelyik segíteni akarna még az sem azt csinálja. Az ilyenek húzzák le ezeket a szervezeteket.


1000 gárdistából jó ha 10 normális volt és akart segíteni

2013. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

"én láttam őket árvízvédelemnél épp lopták szét az elhagyott házakat aztán ellőttek néhány pózolj homokzsákkal képet amit feltoltak fészire hogy a turbóknak legyen mire nyáladzani."


Én meg Vácott és Dunakeszin voltam pakolni és Dunakeszin láttam őket rendesen melózni. Szerintem amit te írsz, az elég nagy kamu lehet, legalábbis nekem elég valószerűtlen látvány, ahogy 6 gárdista fazon egyenruhába öltözve rohan befelé egy elhagyott házba és cipelik ki a hűtőt meg plazmatévét.

2013. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

"Akik még próbálnak segíteni azok a polgárőrök."


Ha gárdisták stb is tényleg segíteni akarnának akkor ide állnának be és nem a rendőrség maradék erőit tartanák fel a "rendezvényeikkel".

2013. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

"Még nem hallottam olyanról, hogy nem mentek ki. Mindig ki kell menniük. Attól hogy a te fejedbe ezt bebeszélte valaki csak sajnálni tudlak. Legfeljebb nem 5 perc alatt érnek ki, mert 100 cigányhoz 2-en nem mehetnek ki ez szabály..."


Ja, kimennek megvédeni a cigányokat. :D

Hofi erre annyit mondott: "Kösz!"

2013. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!