Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha újból szocializmus lenne,...

Ha újból szocializmus lenne, körülbelül hányan emigrálnának Magyarországról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 18:49
1 2
 1/12 Komplikato ***** válasza:
7%
Miért, nem az van?
2013. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem visszajönne az az egymillió, aki Orbán és Gyurcsány elől menekült el! (Gondolom segíteni akarnának felkötni őket!)
2013. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyből emigrálnék. Nem hiányozna, hogy elvegyék a családom ingatlanait, hogy mesterszakos nyelvész diplomával annyit keressek, mint 6 általánost végzett Mézga Géza, az aktatologató, hogy a boltban -szerencsés esetben- legyen egyfajta kenyér, egyfajta fogkrém és egyfajta parizer, de az autó akkora luxuscikk legyen, mint Nyugaton egy magánrepülő.


Egyből húznék a Vajdaságba vagy Erdélybe az ott élő magyarok közé, mert ha Magyarországon tényleg ilyet vezetnének be, még ezek is milliószor jobb helyek lennének!

2013. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milliók. Nem véletlenül voltak zárva a határok a szocializmus idején, előbb-utóbb mindenki emigrált volna.
2013. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem mesterszakos diplomával ma is sokan kevesebbet keresnek mint a 8 általánost végzettek.
2013. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én biztos. Sőt, valószínűleg mindenki húzna a fenébe. Eladnám az ingatlanjaimat amíg lehet, aztán heló szia.
2013. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki tudna menekülne... Így is aki tud lelép innen, hát még...
2013. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem én is mennék.


Sok mindenben lehet szidni az EU-t, de az mindenképp előny, hogy megerősíti a jogbiztonságot.

2013. okt. 19. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Akik éltek a szocializmusban,azok tudják,hogy most is közel hasonló a helyzet. Gratula a 2010-es szavazóknak.
2013. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem hasonlít a helyzet. Most valahogy még ha munkanélküli segélyt kapok, akkor sem kerül az egész segélybe az, ha akarok venni egy kabátot. Ja meg nem kell éveket várni egy sz..r papír Trabantra.
2013. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!