Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz illetve balliberális...

Fidesz illetve balliberális szavazókat kérdezném. Még hányszor hiszitek el az ígéreteket, még hányszor hagyjátok magatokat hülyének nézni? Miért szavaztok még mindig ezekre?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem jelenik meg a színen egy olyan párt, aki egy értelmes ember számára sokkal meggyőzőbb, addig kénytelenek vagyunk a rossz és a még rosszabb alternatíva között választani. A legrosszabbra (Jobbik) nyilván eszünkbe sem jutna szavazni, még véletlenül sem.
2013. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

A képlet, kinek kéne vezetni az országot.


Jobbik = Együtt2014 = Mszp = Fidesz < kupac szar < EU < odacsatolnak minket Ausztriához < új párt, amely tagjainak van gerince és szürkeállománya = LMP

2013. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartozom egyikhez sem, de komolyan nekem sírhatnékom van e két párt vagy oldal beszédeit hallgatva, mert tudom, hogy csak a hatalmat akarják, nem lenne velük sem jobb, de mégis olyan jó lenne elhinni és az általuk leírt utópikus országban élni.
2013. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sajnálom,hogy mindig leakarják járatni ilyen-olyan videóval,hírekkel,eseményekkel,nem tudod vajon kik?Akkor kik is hazudoznak??Te kis agy mosott.
2013. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Balliberális vagyok, és nem fogok olyanra szavazni, aki már volt hatalmon. Törd a fejed ;)
2013. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!