Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen alacsony az Lmp...

Miért ilyen alacsony az Lmp támogatottsága?

Figyelt kérdés

Szerintem a legjobb, legbecsületesebb párt ma Magyarországon.


Milyen esélyei vannak 2014-ben a választásokon?



2013. okt. 24. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Látom valami LMP aktivista nagyon pontozgatja lefele azokat akik nem a Lökjé' Má Pi**án pártot támogatják :D
2013. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert alacsony a támogatottsága.


A legtöbb baloldali szavazót megetette azzal az E14, hogy aki nem rájuk szavaz, Orbánt erősíti, és hogy azért kell rájuk szavazni, mert másnak nincs esélye. Az okozati összefüggés a valóságban pont fordított: azért nekik van esélyük, mert mindenki rájuk szavaz... Ezen pedig nem nehéz változtatni. Az meg, hogy a harmadik félre adott szavazatok Orbánt erősítik, alaptalan lózung, egy középszintű matekérettségi és a választójogi törvény kombójával cáfolható.


Csak sajnos Orbán olyan szintű félelmet gerjeszt, hogy könnyű átverni az embereket a hatalomért. Nem arra szavaznak, akivel egyetértenek, hanem akire sokan mások is szavaznak....

2013. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert nem egyezik az értékrendje a magyar szavazóréteg oroszlánrészével. Emiatt a magyar nép kívánságai sem tudja teljesíteni. Ami lényegében annyi hogy legyen minden ingyen, vagy hihetetlenül olcsó és kötött áras és alanyi jogon járjon, vagy pénz, vagy valami munka ahol lehetőleg minél kevesebbet kell dolgozni. Igazából szocializmust akarnak még mindig az emberek, minden ideológiai frázisával és tökéletlenségével. Vezessen irányítson, de a privát szférával ne foglalkozzon, elégedjen meg a többivel.


Az LMP nem ilyen, bár az ideális párttól is szörnyen messze van, de jelenlegi palettán inkább én mégis rájuk bíznám a hatalmat mint a több jómadárra.

2013. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha személyes véleményemet kérdezed, undorít schiffer arroganciája és értetlenkedése. néhány ember jobban tenné ha kilépne onnan. ugyanaz mint a jobbik, vannak populista gyűlöletkeltő vezérek, és beállnak mögéjük olyan értelmes embereknek tűnő akárkik, nem is értem miért...


"Nem jut nekik nagy médiafelület. "


csinálni kéne médiafelületet. ne mondja senki se hogy a youtube meg facebook meg honlapok korában nem lehet semmilyen felületet alkotni. a jobbik is így kezdte. csak ők aktívabbak voltak, az lmp látszólag semmit se csinál.

ráadásul eleve csak egy ellenpárt, aminek így nincs is sok jövője.

2013. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A képviselőik szerintem nagyon aktívak, Schiffer tényleg minimum furcsa, de az undorító szó használata vele kapcsolatban figyelembe véve a többi párt vezetőjét minimum elfogultság. Az is igaz, hogy például a honlapjuk szarul néz ki, sőt még fórum lehetőséget sem láttam rajta, ami röhej és fontos lenne. Ettől függetlenül azért ne csináljunk úgy, minthogyha ők lennének a láblógató frakció. Mind az oktatási, mind például a földtörvéy és nemzeti parki földosztás témában meglehetősen sokszor láttam nyilatkozni, szerepelni LMP-s képviselőket. Szereplésen kívül a többi párt képviselői sem tesznek sokkal többet, amit tesznek, na az az undorító.
2013. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!