Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen taktikát kellene...

Milyen taktikát kellene választania a baloldalnak Gyurcsánnyal kapcsolatban szerinted?

Figyelt kérdés
Momentán az biztosnak látszik, hogy Gyurcsány szétveri az egész ellenzéket, ennek következtében a Fidesz újra kétharmados többséggel fog nyerni.

2013. okt. 26. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

1. Kiállni az ország nyílvánossága elé, és bocsánatot kérni, hogy a pártjuk szétverte az országot (amit a Fidesz most folytat, de ez most mellékes)


2. Megszabadulni a Gyurcsány kormány alatt tevékenykedőktöl (pl. Lendvai, Szanyi), illetve Gyurcsánnyal szinténnem szövetséget kötni


3. Teljesen új, "igazi" baloldali pártként kezdeni működni...


Szerintem sokkal több embernek lenne szimpatikus, mert ez a mai baloldal egy katasztrófa...

2013. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 terményes ***** válasza:
61%

Jót választottak amikor kihagyták, de elfelejtették fletó egy kijelentését : " Élveztem a hatalmat "

Szerintem e kijelentés mögött egy olyan személyiség áll

amely semmitől nem riad vissza, annak megszerzése,

megtartása , vagy újbóli megszerzése érdekében.

Mosti tevékenységét jól látod. Illetve jól láthattad 23.-án.

2013. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joe Makepeace ***** válasza:
Meg kellene tenni közös miniszterelnök-jelöltnek, a két szerencsétlen helyett...
2013. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 terményes ***** válasza:

Gyurcsány egyszer már leszerepelt.Még a salyát pártjának is

olyannyira elege lett belőle, hogy idő előtt megszabadultak tőlle.Azóta sem hajlandók vele eggy tálból cseresznyézni.Bárkit csak öt ne !

2013. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!