Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy egy vállalkozó...

Az igaz, hogy egy vállalkozó ma nem vállalhatja fel a baloldaliságát, mert akkor nem kap munkát?

Figyelt kérdés
Ha a magyar zászlót kitűzöm,attól nem biztos,hogy Fideszes vagyok. Hogyan van ez?
2013. okt. 28. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A vállalkozó nem kapni szokta a munkát, hanem adni.
2013. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
igaz ... nyista megrendelés (kár ezt cáfolni, mert látom körülöttem, hogy így működik)
2013. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

"A vállalkozó nem kapni szokta a munkát, hanem adni."


Látom téged sem az eszedért szeretnek. És hogy ad ha nem kap?

2013. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Igaz.
2013. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Látom téged sem az eszedért szeretnek. És hogy ad ha nem kap?"


Az nem munka, hanem szakkifejezéssel élve megrendelés.

2013. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

ez csak egy szelete az igazságnak, a közszférára vonatkozó szelete.

a magánszektor nagyjából és egészében, magasról sz*rik a dologra. ott csak a pénz számít.


az van rossz helyzetben, aki az állami szektorból akar megélni, ott ugyanis nem csak az számíthat, hogy melyik párt híve vagy, hanem az is, hogy dolgoztál a másiknak, mert ha igen, akkor neked reszeltek (konkrét első kézből származó információ).

2013. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy ti hogy tudtok ármánykodni...
2013. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

nemhogy a baloldaliságot, de még a függetlenséget is veszélyes felvállalni

állítólag a választásokon írni fogják, hogy ki ment el szavazni és ki nem, és aki nem annak bizony nem kell félnie attól, hogy bárhol is munkát talál

2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt el tudom képzelni.Nagyon elfajult ez a Fidesz,egy tévútra tévedt vezetővel teljesen elrugaszkodott a valóságtól.Azt is el tudom képzelni,hogyha netán megmaradnak valahogy,már nem lesznek legközelebb szabad választások./Ti.kilépünk az unióból,és akkor már azt csinál amit akar,majd kitalálja,úgyis elég pökhendi./
2013. okt. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!