Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor diktátor?

Orbán Viktor diktátor?

Figyelt kérdés

A hajléktalanokat bűnözőnek tekinti, de a cigányokat védi.


A diákokat akik tandíjmentesen tanulnak, nem engedi külföldre, ha elmennek megbünteti őket. Előbb munkát kellene adni szerencsétleneknek. Ki az a hülye aki elvárja, hogy maradjanak itthon munkanélkülinek. Ja persze, Viktor.


Trafikmutyi, földtörvény és még sorolhatnám.


http://www.youtube.com/watch?v=wm1dm7_iDxM



2013. okt. 30. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem diktátor, de attól még nem tudja, mi az a demokrácia.
2013. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
2013. okt. 30. 10:54
 13/20 anonim ***** válasza:

" LMP vagy Jobbik, nekünk már csak annyi esélyünk maradt, hogy ezek valamivel tisztességesebbek."


LMP vagy JOBBIK? Ez olyan, mint a fekete vagy fehér.


És a kérdezőnek ugyanannyi szavazati joga van, mint az Alkotmánybíróság elnökének... na ezért tart itt ez az ország.

2013. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kérdező sürgősen hagyd abba a tv nézést! Káros!
2013. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Már miért lenne diktátor mi ez a hülyeség? Magyarország törvényesen megválasztott miniszterelnöke, igaz hogy 2/3-os többséget szerzett, de az köszönhető az előző kormányoknak és bár természetesen nem mindenben értek vele egyet, de az biztos hogy sokkal jobb mint a Gyurcsány, meg a Bajnai. Abban is igaza van, hogy azok akik az állam pénzén tanulnak, nem helyes hogy utána pár év múlva meg kihúz az országból, csak ezt így tudja elintézni, mert nem tud több munkahelyt, vagy inkább olyan fizetést teremteni,mint külföldön, mert nincs pénz rá. Egyébként csak hogy tudd diktatúra idején nem lennének jövőre szabad választások, meg aztán nem lehetne őket bírálni, sőt ellenzéki pártok se lennének.
2013. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2/3 többsége van és mivel másabb, mint a fidesz-kdnp mint a szdsz-mszp féle egyveleg? ugyan az, csak az egyik a választások után olvadt össze megtévesztve ezzel pár száz ezer szavazót még a másik eleve, így indult és már az első hónapokban hatékonyan tudnak együtt működni .
2013. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja meg még valami, honnan veszed, hogy a Jobbikkal jobban járnánk? Még az kellene ennek az országnak. Az Orbánt vádolod diktatúrával, amikor köztudott hogy a Jobbik egy szélső jobboldali párt, szóval ha valakik akkor ők biztos diktatúrát vezetnének be. Szerintem ők valami hasonlót vinnének véghez mint a nácik, csak ők nem a zsidókat hanem a cigányokat irtanák ki, meg belesodornának minket egy ilyen vissza Erdélyt háborúba, de akkor remélem elsőként azokat küldik ki a frontra majd akik támogatják őket. Ja meg aztán ha kritizálnád őket mehetnél fogolytáborba. Persze azt gondolhatod, hogy nincs igazam, meg hülyeség amit mondok, talán így is van, de akkor meg kellene magyarázni pl.: magyar gárda meg a nemet Trianonra pólókat és videókat a youtube-on és a többit.
2013. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Krisztián, talán túl sok ATV-t nézel.

Kicsit gyúrsz még a témára és elmehetsz hivatásos rettegőnek. :)

Azt látom, hogy a tények ismeretének hiánya nem akadályoz meg a kommentelésben. :)

2013. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, egyáltalán nem nézek ATV-t. Egyáltalán nem vagyok "rettegő", csupán nem értek egyet a Jobbikkal. Azt is írtam nem biztos, hogy igazam is van, én csupán ezeket hallottam róluk, de ha te vagy valaki más egyértelműen megtudja ezeket cáfolni, akkor írja le nyugodtan, de az hogy tudatlannak próbálsz beállítani, de azzal a véleményem még nem változik meg. Ja ezt mondod hogy én vagyok rettegő, nem én írok ki olyanokat hogy az Orbán egy diktátor. Egyébként szerintem két okból írhat ki valaki ilyet, vagy azért mert Mszp-s az illető, mely esetbe csak úgy kérdezném, a Gyurcsány vagy a Bajnai miben volt különb nála, vagy fogalma sincs mi az hogy diktatúra, ez esetbe nézzen utána interneten, vagy töri könyvekben.
2013. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2/3 többség el kellene fogadni a diktatúrában szocializálódott libarálisolknak is
2013. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!