Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá a nagy...

Mit szóltok hozzá a nagy fideszes korszak alatt, több helyen talajterhelési díjat vetettek ki, amit 10 szeresére is emeltek? Nem kevés pénz lenyulva és persze a legszegényebbek szivják meg a legjobban.

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 30. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az adócsökkentés kormánya!
2013. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez az a kevés közé tartozik, ami teljesen jogos.

Ha sokallják a büntetést, akkor kössék be a rendszert a csatornába. (Arra lehet részletfizetést is kérni és úgy sokkal olcsóbb, mint mindig kifizetni a büntetést) Az meg feltétlen jó, hogy a büntetés összege magas, így legalább páran rájönnek, hogy jobb elöre gondolkodni.

2013. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Macungo ***** válasza:
23%

Az nem zavar, hogy a sz@rja belekerül a talajvízbe???


Igen is kössék rá magukat a csatorna hálózatra. Ez környezet károsítás.. Próbálon már mindenki belépni a XXI. századba..

2013. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A csatornarákötés NEM kétfillér. Legalább 1-200.000.- Ft. Akinek a megélhetésre is alig jut, az részletre sem tudja kifizetni.

Ha ráköti, akkor pedig a vízdíja emelkedik duplájára.

2013. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Más országokban aki nem köti rá a csatornára a vizvezetéket, annak lezárják a vizet.

Mellesleg igen sok ember, aki panaszkodik, hogy nincs pénze megélhetésre, közben dohányzik, ami napi 1 doboz cigivel számolva is legalább 30ezer Ft havonta. Ha csak a felére csökkenti a cigire kidobott pénzt, ebböl egy éven belül megvan a csatornára csatlakozás díja.

2013. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Azon kevés fideszes intézkedés közé tartozik ez amit teljes mellszélességgel támogatok. Ne kelljen állami pénzből azokat pátyolgatni, akik a saját maguk által beszennyezett amúgy sem túlzottan tiszta talajvizet kortyolgatva, tesz szert egy csinos fertőzésre. Aki nem hajlandó az alapvető higiénés normákhoz igazodni, azt igenis büntessék meg szigorúan, mert nem csak magát, hanem a környezetét is tönkreteszi.
2013. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És attól, hogy egy vagon pénzt adót beszednek, megtisztul a talaj?
2013. okt. 30. 22:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok ellene, de olyan pénzeket vasalnak be, szednének be rákötés stb, amit nem lehet előteremteni, főleg aki napról napra hónapról honapra él.Adjanak a munka után annyi pénzt amiből meg lehet élni, meg a sok f**zságukat amit kitalálnak, ki is lehessen fizetni.
2013. okt. 30. 23:02
 9/11 Macungo ***** válasza:
42%

Azért kell ennyit fizetni, hogy inkább bekösd a csatornát.. Van egy ismerősöm aki szintén addig nem kötötte be a csatornát, hiába mondtam neki, hogy megemelték és sokba fog kerülni, nem kötötte be aztán jött a csekk és annyit fizetett majdnem amiből már bekötötte volna. Egyébként inkább kiásta ő és végül a szomszéddal megcsinálták aztán jöttek a csatornázási művektől és átvették neki..


Aztán jött az esőzés és visszajött az egész utca sz@ra a házba bokáig... :) És a csatornázási művek biztosítója fizetett nekik 1,5 milliót..


CSak érdekesség képpen, de rajta láttam amíg nem vasalták be rajta nem volt hajlandó bekötni ő is a pénzre hivatkozott, de aztán csak hirtelen megoldották. Mint, hogy még egy év terhelési díjat fizessen.

2013. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Más országgal ne gyere, ott van miből kifizetni bármit 6 szor is.Faszomat érdekelné ha én is kapnék havi egymilliot."


Más országokban SEM kapnak az emberek havi egy milliót, viszont a megélhetés is sokkal többe kerül, nem is szólva arról, hogy a csatornabekötés is legalább annyiszorosan több, mint a fizetés, söt.


A magas büntetésnek meg azért VAN értelme, mert ha valaki már többedszer kell, hogy kifizesse, akkor átgondolja, hogy ezzel az erövel a csatornázást is megcsináltathatná, és akkor sokkal olcsóbban jön ki.

2013. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!