Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a nagy fideszes devizahitel...

Ez a nagy fideszes devizahitelesek megmentése? November elsejei határidő a bankoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 4. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

"a 20 millió forintnál nagyobb összegű hitelt felvevők is élhetnének a lehetőséggel"


No'iszen, akinek nem elég a 10 milliós lakás / családi ház, meg 1-2 milliós önrésszel 20 milliós hitelt vesz fel, azt valahogy nem tudom sajnálni. Biztosan belém nem szorult elég empátia.


(7 milliós panellakásból írok, havi 300 a nettóm. Nem az irigység beszél belőlem ;) )

2013. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hol kapsz havi 300 nettót? ez engem is érdekel.
2013. nov. 4. 21:15
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Multinál, diplomával, nyelvismerettel, meg napi 10 óra melóval. A kérdés amúgy nem rólam szól...
2013. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz hazárdjátéka alapján, amit ők fiskális politikának csúfolnak, igencsak nehéz eldönteni, hogy csak blöff volt a dolog, amit ügyesen lerendezett a bankrendszer, vagy ez csak az első felvonás, a bankok betörésére kiötlött akciótervéből.


Majd kiderül...

2013. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd a választások előtti hajrában leporolják ezt a témát is! Utána meg szépen lassan elhallgatják ahogy szokták politikus körökben.
2013. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
en talan kicsit rossz maju lehetek mert abban ketelkedem hogy a 2/3 ad kit is akar MEGMENTENI
2013. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 milliós(hitel mentes) téglaépítésű lakásból írok, közel 420 a nettóm, nem multinál dolgozom, beszélek 3 nyelven és sajnálom a devizahiteleseket.

De megmenteni nem fogja őket az Orbán kormány, aki erre vár, az nagyon rá fog pacsálni.

2013. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

nagy tevedesben van aki "megmentesrol" beszel.


LE kell leplezni az evszazad csalasat. Ezt a 2/-ad nem akarja megtenni.


ITT TRUKK, IGY VAGTAK AT A BANKOK MINDENKIT


http://www.youtube.com/watch?v=V1qsf5DLdTI#t=161

2013. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A devizahitel válságnak mindhárom szereplője (bank, kormány, hitelfelvevő) hibás.

- A kormányok azért, mert táptalajt adtak annak, hogy ilyen hitelekből éljenek az emberek

- A bankok azért, mert olyan konstrukciókat hoztak létre, amivel a deviza került előtérbe

- A hitelfelvevő azért, mert a legtöbb esetben csak azt nézte hogy minél kevesebb legyen a havi törlesztő, és felelőtlenül vettek fel különböző hiteleket


Így mindhárom szereplőnek vállalnia kell a felelősséget és ki kell vennie a részét a megoldásban.


Én Ft hiteles vagyok, nekem minden éveb kevesebb a törlesztőm. Ajánlották a devizát nekem is de kockázatosnak találtam.

Ha a devizahiteleseket segítik, akkor a Ft hiteleseket is segítsék, különben ez diszkrimináció.

2013. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Átvertek mindenkit kivétel nélkül. Azokat is akik a panel lakásban laknak, azokat is akik kertes házban laknak, ügyvédeket, orvosokat, gyári munkásokat egyaránt. De még saját alkalmazottaikat is.


A bankok nagyon is számítottak a forint gyengülésére, várták mint a messiást.

Amit a kamattal művelnek az tragikomédia. Miközben a CHF LIBOR csökkent, a magyar bankok összekacsintottak és kamatot emeltek.

A kormány lefölözte a hasznot, és barátságosan megveregette a bankárok vállát.


Mellesleg kilakoltatás ma is volt.

[link]

2013. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!