Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan kérdezem: lehetséges...

Komolyan kérdezem: lehetséges lenne, hogy a liszet mérgezik valamivel? (a kérdés politikai jellegű, ha igen)

Figyelt kérdés

Én évek óta nem eszek semmilyen lisztből készült terméket, (kivéve burgonyaliszt), de most egy hete visszatértem hozzá (zsemle kifli stb) a következőket tapasztalom:

- sokkal agreszívebb vagyok

- sokkal gyakrabban jön rám szexuális inger

- türelmetlenség

- nem tudok koncentrálni

Amikor nem eszek lisztes terméket, ezek a jelenségek elmúlnak! Ti hogy vagytok ezzel? Tapasztalat?



2013. nov. 8. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Marhaság. Talán azért van rád hatása, mert évekig nem ettél..
2013. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehér liszt alapból nem legegészségesebb alapanyag. Azon viszont már meg sem lepődnék, ha kiderülne, hogy még a lisztet is direkt mérgezik.
2013. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szándékosan, de "mérgezik".

A gazdák kénytelenek bizonyos vegszerekkel kezelni a gabonát, hogy ellenálljon a kártevőknek és jó termést hozzon.

2013. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az igazság. Dehogy a gabonák nem az ember alapvető táplálékai, mint ahogy azt nekünk tanították, az

hétszentség..olyannal etetnek ami nem is igazán neked való..

inkább burgonya alapú táplálkozás előnyeire kellene ráébredni (meg egyéb gyökérzöldségek, manióka, csicsóka) ezeket kellene mindenhol vetni, nem gabonát! sztem.

2013. nov. 9. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartósítószer biztosan kerül bele, valamint csomósodás-gátló, ezeknek a kiegészítő anyagoknak lehet ilyen hatása, engem az energiaital tesz agresszívvé, az internetadón kívül, a legolcsóbb felvágottak és májkrém valamint a cola vérnyomás emelkedést okoz... hmmm...
2014. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!