Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a Magyar...

Lehetséges, hogy a Magyar Hajnalt karhatalmi segítséggel hozták létre, hogy szavazatokat vegyen el a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Tekintve, hogy a karhatalom az a készenléti rendőrség (esetleg a Valton Security), ez kevéssé valószínű.
2013. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
mert annyira veszélyes volt az 17%os rétegpárt...
2013. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

a jobbikot hozta létre az mszp hogy a fidesztől lopja el a szavazatokat!

a magyar hajnalt szintén az mszp hozta létre, szerintem! bár itt még nem derültek ki az mszp-s, mszmp-s kapcsolatok, mint a jobbiknál! de lassan kideürlnek biztos!

2013. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ja két nap alatt még a tíz fős pártkezdemény is kettéoszlott, nagyon gané titkosszolgálatunk van ezek szerint, ha még erre sem futja.
2013. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

Na a végén kiderül, hogy mindent az MSZP hozott létre..... :D

És természetesen mindennek Gyurcsány az oka.

2013. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kuruc.info mondta?
2013. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván az lehetetlen teória, hogy a Jobbikból kiválók és kiábrándultak egy csoportja egy pártot hozzon létre. Szerintem pedig az ufók hozták létre, hogy elfoglalják Magyarország vízkészletét. Kezdjük a legegyszerűbb összeesküvés elmélettel.
2013. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Karhatalmi segítséggel? Jó nagy hülyeséget mondasz. A Magyar Hajnal marketing tekintetében a legalsóbb minőségi kategóriát hozta. Pártot meg bárki alapíthat. Hol kell itt karhatalmi segítség? Még ha segített is volna a "karhatalom" (nem tudom mit értesz rajta), akkor is meg tudták volna ugyanúgy csinálni nélküle is, minden nehézség nélkül, tehát nem értem, ez mit befolyásol?
2013. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
A "karhatalom" csinálta a Jobbik melegfelvonulásról szalasztott, legújabb kampányát is?
2013. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Most őszintén, ki szavazna a Magyar Hajnalra?
2013. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!