Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mihez kezdenél ha te lennél...

Mihez kezdenél ha te lennél Magyarország a miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Mik azok az intézkedések amiket az első ízben meglépnél, miket tennél hogy jobb legyen...

2013. nov. 11. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Felvirágoztatnék minden magyar export bevételi forrást. Mezőgazdaságot nagy mértékben támogatnám melegházak létrehozásával. A világon mindenhová exportálnék amit csak lehet. Kilépnék az Eu-ból és minél hamarabb le kéne rendezni az adósságokat méghozzá önerőböl. Az összes külföldi céget ami nem magyaroknak hoz hasznot úgy megadóztatnám hogy ne legyen kedvük itt lenni.

A bűnözést visszaszorítanám egy ütőképes csendőrséggel és halálbüntetés visszaállításával.

A bankoknak meg meg kéne oldaniuk az emberek pénz mizériáját úgy hogy senki ne veszítse el a házát. a kell közmunkával pl a melegházakban. Teljes útzár a határokon és makszimális ellenőrzés a korrupció felszámolására.

2013. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 megmondo007 válasza:
82%
fognék egy zsomporravló szakembert, szochiologus közgazdász politológus és még sorolhatnám ... aztán ez a szakembergárdasegítene hogy mindent renberázzunk
2013. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

- Magyarország exportja elsősorban az EU tagállamokba irányul.

- a termálvizekkel lehetne létrehozni, melegházakat, ez reális.

- a bankos, külföldi vállaltos rész már kevésbé, bizonyos hogy államcsődöt idézne elő

- halálbüntetés az még talán oké, de nem hiszem hogy megoldana bármit is

- Adósságrendezéshez nincs önerőnk

2013. nov. 11. 16:40
 4/10 Morozov ***** válasza:
54%

Lecsökkenteném a politikusok fizetését (a sajátomat is) mondjuk a magyarországi átlagfizetés szintjére, ezzel ösztönöznék minden honatyát, hogy valóban az ország felvirágoztatásán ügyködjön.

A termálvízkészlet kiaknázásával korszerű gyógyfürdőket hoznák létre, amelyek fellendítenék a turizmust, és a fűtést is ezekkel a termálvizekkel oldanám meg, minek következtében valóban csökkenne a rezsi.

Minthogy Magyarország természeti adottságai a mezőgazdaságnak kedveznek, létrehoznák több olyan céget, amely a termények feldolgozásával foglalkozik, ezzel munkahelyeket teremtenék és exportálnák is ezekből a termékekből külföldre, így nemhogy nem áramlik ki a pénz a felesleges importokon keresztül, de még keresünk is rajta.

Lévén, hogy ilyen sok munkahelyet teremtettem, kötelezővé tenném, hogy aki nem diák, rokkant, nyugdíjas, vagy fiatal anyuka dolgozzon valahol legalább részmunkaidőben, máskülönben az országból kiutasíttatik, állampolgárságától megfoszttatik. Aki pedig hajléktalan, azt is elhelyezném egy munkásszállóba és odaállítanám a futószalag mellé.

Támogatnám a családokat is, ezzel ösztönözve őket gyermekek nemzésére, ami azért lenne jó, hogy a lakosság ne csökkenjen tovább.

Nagy vonalakban ennyi, de persze ezeken felül több száz rendeletet hoznák...

2013. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
felelősség teljes poszt lenne...de ha sokat agyalnék rajta, ugyanoda jutnék...én is megtömném a zsebem és a hozzá tartozóim zsebét is pénzzel.
2013. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mihez kezdenél ha te lennél Magyarország a miniszterelnöke?"



Ugyanazt tenném, ami az Indul a bakterház hőse,

Regős Bendegúz tenne:


"Tudom én jól, az a baja a világnak hogy nem a tehénpásztorok kormányozzák. Ha én valamikor miniszter leszek, mindent a visszájára fordítok. A csősztől elveszem a bunkósbotot, a revolvert szintén a saját derakamra kötöm. A pofonokat végleg eltiltom. Aki vét a törvény ellen, azt fölpofoztatom a bakterral! Az ország vászontarisznyájára lakatot tétetek -nehogy kilopják belőle a pénzt"

2013. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Én is melegházakat építenék.

Szekszi tájm. Bamcsikavauva.

2013. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Én a holokausztért fizetett jóvátétel összegét megtripláznám. A cigányoknak nyújtott segélyt szintén.
2013. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelő, hajtasz a lepontozásra? :)
2013. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp szakemberekkel vetetném magam körül,nem pedig seggnyalókkal.
2013. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!