Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indulhatna fekete politikus a...

Indulhatna fekete politikus a választásokon? Ha indulna szavaznátok rá?

Figyelt kérdés
Illetve ha indulhatna, miért nem indul egy sem.

2013. nov. 20. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Páko... verd ki a fejedből!
2013. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hog valakire szavazok vagy sem, azt nem a bőrszíne, hanem az elképzelései alapján döntöm el...
2013. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Indulni azért nem indul egy sem, mert Magyarország nem bővelkedik a néger politikusokban.
2013. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én utálom a cigányokat, mégis Orbánra szavaztam nem a jobbikra.


Tőlem kínai is indulhat a választásokon. Csak ne az legyen a programja hogy a kutyákat élve nyúzzuk mert úgy finomabb a húsa.



.

2013. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

A magyar politikai rendszer olyan, hogy képviselőt választasz, tehát kinézel valakit, akiről úgy gondolod, hogy úgy döntene, ahogy te döntenél. Innentől kezdve 4 évig döntéseket hoz napi szinten, helyetted.

Egy színesbőrű embernek úgy képzelem, hogy teljesen egészen mások a gondolatai az életről, a gazdaságról, a világról, a tanulásról, mint nekem, tehát engem nem tudna képviselni. Így pedig nem rá szavaznék.

2013. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

esélytelen lenne

ahhoz túl sok a neonáci itt...

2013. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Indul, az MSZP-ben meg a PM-ben van....


Nem szavaznék rá, azért mert etnikai kisebbséghez tartozik és nagy valószínűséggel nagyon elfogult lenne egy másik etnikai kisebbséggel, akiket nagyon nem szívlelek.

2013. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dick Esmen ***** válasza:
Ha jól emlékszem,Oroszországban is indult valahol egy néger és nyert.Pedig az oroszok se a toleranciájukról híresek.
2013. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy régen franciák védték a cigányokat, minket tartottak rasszistának, aztán most ők már fegyverrel a falu határán várják a letelepülő cigányokat. Addig ne okoskodjon senki Magyarországon, amíg nem beszélgetett négerekkel. Külföldön rossz tapasztalataim vannak, agresszívabbak, nem lehet buszon rájuk nézni, mert leütnek...vagy menjen kicsit ki Brooklynba gettóba pihenni este...aztán kérek véleményt, miért olyan sürgős nekünk néger magyar miniszterelnök?!! Én sem rasszistának születtem és nem vagyok az, de óvatosabb az tuti.
2013. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pusztán a bőre színe miatt szavazzunk egy néger politikusra?


Ez nem rasszizmus?

2013. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!