Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szövi át a jelen magyar...

Miért szövi át a jelen magyar politikát ennyire a történelem a társadalom szemszögéből? Miért pedáloznak ennyien a történelemmel?

Figyelt kérdés
Szóval nem a kormány szemszögéből, hanem egy átlag magyaréból.
2013. nov. 22. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert most szar a helyzet, és megnyugató belegondolni, hogy a múltban milyen jó volt. Pedig valójában ugyanilyen szar volt.
2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, nem értem a megfogalmazásodat."Miért pedáloznak ennyien a történelemmel?", Vagy:".. szövi át a .... politikát ennyire a történelem a társadalom szemszögéből?" Én inkább olyanokat látok, hogy az Éjjel-nappal Budapest meg hasonlo "szinvonalak" szövik át.
2013. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert annak tetű sok köze van a politikához, de igen, Magyarországon minden megtörténhet. Gratulálok a szép párhuzamvonáshoz, ki.aszott nagy őstehetség vagy.
2013. nov. 22. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen " ki.aszott nagy őstehetség" vagyok nem értem a megfogalmazásodat. Szerintem te sem. Inkább probálnád érthetöbben fogalmazni, ha komolyan választ vársz. Ha nem, akk tényleg mindegy.
2013. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a múltal példáloztol nem kell a jelen problémáival meg küzdeni minden politikus ebből él a sok nyuger meg be is veszi az agymosott diatalokkal együtt.

Megérdemeljük a pusztulást.

2013. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!